دوشنبه 31 شهریور 1399 - 8:58

کنایه تلویحی تاجگردون به مخالفانش و اصرار بر اینکه «اگر من نباشم ما تصمیم میگیرم کی باشد»

بویرنیوز؛ غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت مجالس نهم و دهم در صفحه اینستاگرامی خود نوشت:

قبل از انتخابات دوره یازدهم روزی گفتم اگر قرار است من نباشم ما تصمیم می‌گیریم که کی باشد. این حرف خیلی‌ها را ناراحت کرد و حتی در طول بررسی اعتبارنامه من، معترضین مرتب اشاره به این حرف می‌کردند و گویا مخالفین ما سختشان بود که خودشان تعیین‌کننده نباشند! حال که به هر دلیلی مقرر شد در ادامه دوره یازدهم مجلس من نباشم، مهم این است که چگونه کسی باشد.

انسان‌های نخبه، متشخص، باتجربه، بزرگان طوایف و دیگر اقشار در سه دوره گذشته بی توقع و با رأی پاک، من را انتخاب کردند. اطرافم را که نگاه می‌کنم فراوان انسان‌هایی می‌بینم که به‌جرئت میگویم اینان ترازشان حداقل از ۷۰ درصد نمایندگان فعلی بالاتر است و برخی اگر در مجلس باشند در شمار ۵ درصد اول این مجلس خواهند بود.

حیفم آمد یاران بی توقعم را به رخ دیگران نکشم و یادآور شوم که منظور از ما تعیین می‌کنیم یعنی اینان و دیگرانی که به سهو و حجم بالای یاران از قلم افتاده‌اند که امیدوارم مرا عفو کنند و اگر عزیزی از قلم افتاده است به طریق مقتضی به من اعلام تا در ادامه اضافه گردد.

این روز‌ها و در جمع ما هیچ‌کس قیم کسی نیست. اتاق دربسته‌ای هم نیست و آقابالاسر هم نداریم. خیلی شفاف باهم تصمیم خواهیم گرفت اگر بخواهیم باشیم…

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325702
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  گفتم گوهرکانی از نیروهای تاج گردونه بله

 2. ناشناس گفت:

  تاجگردون به تاریخ پیوست………بقیه رفقا هم پشت سرش

 3. دنا گفت:

  ساسان رحیمی صفایی مناسب ترین افراد برای نماینده

 4. رضا توکلی گفت:

  آقای تاجگردون کسانی که بهت رأی دادند و بقول خودتت دورو بری هات از نخبه ها ، بزرگان و…نبودند عده ای کاسه لیس دوره خودت جمع کردی که برای نان کارو کسب مفت و پر منفعت که بو می کشند کجا مفت و می توانند زوسیله کی به یغما ببرند در دورهمی های شما هستند شما یک کارت سوخته هستی و تنها چیزی را که به از شما به یادگار ماند در اذهان عمومی، جعل سند و مدرک تحصیلی، پیمانکاری های زد وبندی ، فامیل بازی و… بیش از این در جذب تنفر مردم این شهر تلاش نکن

 5. ناشناس گفت:

  این حتما طایفه تاجگردون هستن مثل خودش

 6. زنبور گفت:

  همانطور که آقای تاجگردون گفته مجموعه اعلام شده هیچ کمی از نظر مدرک ، شخصیت، تجربه وفهم اجتماعی وسیاسی در مقایسه با وکلای فعلی مجلس ندارند

  • بنیامین گفت:

   فقط بفرمایید بیشتر اینا 👆👆 چند روز سابقه اجرایی دارن؟؟
   اصلاً سابقه بیشتر اینا چیه؟ در چه حدیه

 7. باشت گفت:

  دیگه حرفای تاج خریداری نداره – مردم تصمیم می گیرن

 8. ناشناس گفت:

  تاجگردون هم دوره ش تمام شد و مهره سوخته شده…………ولی حقیقتا خیلی ناحقی در حق بویراحمد کرد

 9. گچساران شهر من گفت:

  برادر ارجمند جناب آقای تاجگردون، مردم شریف گچساران و باشت خودشان بهتر می توانند انتخاب کنند که چه کسی نماینده و وکیل آنها در مجلس شورای اسلامی باشد مردم گچساران و باشت مردم فهیم و با فرهنگی هستند این گفته های شما توهین به مردم شریف گچساران هست که لیست می ذارید جلو نیازی نیست کسی بهشان دیکته کند که چه کسی را انتخاب یا موافق چه کسی باشند این بدانید انتخاب حق مردم هست وظیفه شما دیگر تمام شد به کارهای دیگرتان برسید.

 10. ارشد برنامه ریزی گفت:

  با یک بررسی ساده می بینید که از حوزه باشت و گچساران که کمتر از ۲۵ درصد استان را تشکیل میدهن در طول ۸ سال گذشته بالای ۶۰ درصد مدیریت های استانی و یقینا بالای ۶۰ درصد اعتبارات عمرانی و غیره را به خود اختصاص داده اند.
  و این گوشه ای از بی عدالتی و تبعیض تاریخی تاجگردون و تاجگردونیسم در حق مردم استان بود. که با انتشار این لیست خیلی چیزا روشنتر شد.
  همین بویر نیوز چقدر فریاد عدالت خواهی زد در خرابکاریهای که به برخی از همین مدیران منتسب به تاجگردون بر می گشت اما گوش شنوایی نبود.

 11. ناشناس گفت:

  این لیست واین دسته کارها فقط نشانه گرفتنه شعور مردم است . مردم گچساران نیاز به راهنمایی افرادی که در امانت خیانت میکنند ندارد

دیدگاه شما