شنبه 22 شهریور 1399 - 17:01

نوید افکاری اعدام شد

بویرنیوز،گفتنی است روند رسیدگی پرونده نوید افکاری از سال ۱۳۹۷ آغاز شده بود که تا ابتدای امسال به طول انجامید. در طول مدت بررسی پرونده نوید افکاری مسائلی نیز مطرح شده بود که در چند نوبت توسط قوه قضاییه به ابهامات پاسخ داده شد. نهایتا امروز حکم اعدام نوید افکاری اجرا شد.

رئیس کل دادگستری فارس گفت: حکم قصاص نفس نوید افکاری متهم به قتل صبح امروز پس از انجام تشریفات قانونی استیذان و با اصرار اولیاء دم و خانواده مقتول به مرحله اجرا گذارده شد.

رئیس کل دادگستری استان فارس با اعلام این خبر گفت: این متهم ۴۶ روز پس از ارتکاب جنایت در شهریور ماه ۹۷ دستگیر و پرونده وی پس از تکمیل تحقیقات توسط بازپرس ویژه قتل در دادسرای عمومی و انقلاب شیراز با صدور قرار جلب به دادرسیِ معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان فارس ارسال گردید. پس از برگزاری جلسه علنی رسیدگی به این پرونده، شعبه اول دادگاه کیفری یک استان که با حضور دو قاضی تشکیل شد متهم اصلی پرونده را به قصاص نفس محکوم کرد.

چندی پیش بخش خبری بیست و سی اعترافات تلویزیونی نوید افکاری را پخش کرد

این مقام ارشد قضایی استان بیان داشت: پس از این نیز رأی صادره با اعتراض وکیل مدافع متهم در شعبه ۳۵ دیوان عالی کشور بررسی که در نهایت حکم صادره مبنی بر قصاص نفس قطعیت یافت و پس از انجام تشریفات قانونی استیذان و با اصرار اولیاء دم و خانواده مقتول به مرحله اجرا گذارده شد.

گفتنی است روند رسیدگی به این پرونده از سال ۱۳۹۷ آغاز شده بود که تا ابتدای امسال به طول انجامید.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325521
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما