جمعه 21 شهریور 1399 - 17:08

احکام سخت در انتظار اراذل و اوباش کهگیلویه و بویراحمد/خبرهای خوب قضایی در استان در راه است

رئیس ‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: احکام قانونی، سخت و قابل توجهی در انتظار اراذل و اوباش از جمله عاملان حوادث اخیر یاسوج و چرام است.

به گزارش بویرنیوز، حسن نگین‌تاجی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای رسیدگی سریع به اتهامات اراذل و اوباش و اجرای حکم این عده افراد که دنبال ناامن کردن فضای عمومی استان هستند اظهار کرد: دادگستری استان با جدیت تمام ورود پیدا کرده که توقیف 300 دستگاه خودرو ظرف مدت بسیار کم نشان دهنده عزم ما در برخورد قاطع با این افراد است.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: این افراد خودرو سوار برای مردم ایجاد مزاحمت می‌کردند که در آینده نیز چنین برخوردی با افراد مخل آسایش مردم تداوم خواهد داشت و بدانند اقدامات آن‌ها از دید قانون و دستگاه قضا پنهان نخواهد ماند.

نگین تاجی یکی دیگر از مکان‌هایی که موجب بروز بزه و همچنین درگیری و پخش مواد مخدر می‌شد را کافی‌شاپ‌ها معرفی کرد و گفت: با کافی شاپ‌های غیر مجاز که در آن‌ها جرم صورت می‌گرفت برخورد جدی صورت گرفته و بسیاری از آن‌ها پلمب شدند.

وی با اشاره به برخی اقدامات از سوی اراذل و اوباش در خیابان‌ها و نحوه شناسایی و برخورد دستگاه‌ها قضایی با آن‌ها گفت: در یک هفته اخیر همراه با گشت یگان امداد در شهرستان‌های مختلف استان یکی از معاونین دادستان آن‌ها را همراهی می‌کنند و دستگاه قضایی به صورت میدانی و نه از راه دور در خیابان‌ها و معابر هرگونه تحرکی را از سوی اراذل و اوباش و بر هم زنندگان نظم عمومی رصد می‌کنند.

رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه برای نمونه کیفرخواست درگیری در میدان استانداری یاسوج صادر شده و مجرمین منتظر صدور احکام قاطع باشند افزود: در خصوص درگیری چرام نیز متهمین منتظر برخورد سخت و قانونی دستگاه قضایی باشند تا هیچ اراذل و اوباشی نتواند در خیابان‌ها و معابر استان عرض اندام کند.

وی به رسانه ها و مردم وعده داد تا در آینده نزدیک منتظر شنیدن خبرهای خوش و امیدبخش در استان از سوی دستگاه قضایی باشند.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325503
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس گفت:

    باسلام وقتی ما درفقرزندگی میکنم وفرزندان ما بیکار هستند ونمیتوانند تشکیل زندگی بدهند عده‌ای بفکر احکام سخت هستند این برخوردها بازدارند نیست ۴۰سال گذشته ثابت شده است با کار کارشناسی مشکلات ومعضلات کشور وحوادث آن را حل کنید فقر وبیکاری گرانی وتورم بلای بسر جوانان آورد که ازدواج و مسکن شغل ازیاد بردن

  2. ح ع گفت:

    مکملِ موفقیت دستگاه قضا در جرم زدایی و امن کردن فضای فرهنگی و اقتصادی، حمایت مردم از طریق همراهی و اطلاع رسانی مستمر به این دستگاه است!

دیدگاه شما