شنبه 15 شهریور 1399 - 10:19

انتقاد آموزش و پرورش از علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد/چرا نامه رسمی در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد؟

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از علوم پزشکی به دلیل قرار دادن نامه رسمی ستاد ملی کرونا به رسانه‌ها انتقاد کرد‌.

انتقاد آموزش و پرورش از علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد/چرا نامه رسمی در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد؟

به گزارش بویرنیوز، هادی زارع‌پور که در آیین بازگشایی مدارس یکی از شهرهای یاسوج سخن می‌گفت، اظهار کرد: بازگشایی مدارس تصمیم ستاد ملی کرونا بود و آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد موظف است تصمیمات این ستاد را اجرایی کند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به نامه رسمی که در اختیار رسانه‌ها قرار داده شده بود انتقاد کرد و گفت: انتظار می‌رفت نامه‌ای که رسمی و دولتی و مصوبه ستاد کرونای کشور بود را دانشگاه علوم پزشکی در اختیار رسانه‌ها قرار نمی‌داد تا این همه هجمه به آموزش و پرورش وارد شود.

وی بیان کرد: این چند روز فشارهای زیادی روی من و همکارانم در آموزش و پرورش بود.رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفته بود ما را همراهی می‌کند اما همین دست‌آویزی برای تخریب یک دستگاه شد و رسانه‌ها بر علیه ما هجمه داشتند.

این مسوول بیان کرد: دستورات و پروتکل‌های بهداشتی که در مدارس باید رعایت شود این است که دانش‌آموزان باید حتما ماسک و دستکش داشته و فاصله یک متری را رعایت کنند.

زارع‌پور با اشاره به کاهش ساعات درسی گفت: ساعت کلاس‌ها از ۹۰ دقیقه به ۳۵دقیقه کاهش یافته، ضمن اینکه پنجره‌ها در طول ساعات کلاسی باید باز و کلاس تهویه سالم داشته باشد.

وی تصریح کرد: در خودرو سرویس‌ها نباید بیش از ۳ نفر باشند و مینی‌بوس نصف ظرفیت حضور داشته باشند.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325403
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. گودرزی گفت:

  جناب رئیس بچه های قد و نیم قد چه می فهمند فاصله اجتماعی چیست. اونها مدام سر در گوش هم دارند. در اثر ندانم کاری شما فاجعه ای در حال وقوع است.

 2. ناشناس گفت:

  سلام ریاست دانشگاه علوم پزشکی درست می فرمایند

 3. از یاسوج گفت:

  جناب رییس آموزش وپرورش
  توی راه پله ها ی مدارستون و نیز هنگام خروج از کلاس و مدرسه ها هجمه دانش آموزانتون را ندیده اید چون احتمالا راننده محترمتون بچه شما را به درسه میبره ومیاره

 4. ناشناس گفت:

  برو بمیر خاک بر سر ما که تو مدیر اموزش و پرورشی از مودت هیچ نداری باید بالا دستیت بهت بگه چی درسته چی بگی چی نگی
  همتون مثل اردک میوفتید دنبال نفر اولی

 5. ناشناس گفت:

  وقتی آقای روحانی در گرفتن رای اعتماد وزیر خود شرکت نمی کند چطور شما به خود اجازه می دهید با جان فرزندان این مرز و بوم به این راحتی بازی کنید

 6. همشهری گفت:

  همین دیروز جلوی یکی از مدارس به صورت گذری رفتم چندتا از دانش آموزان ایستاده بودن.بدون ماسک ودستکش.به عنوان دلسوز بهشون گفتم.چرا ماسک تون را نمیزنید.اگه کرونا بگیرید کی جواب گوست گفتند:دولت.واقعا سخته بچه ها تواین شرایط سنی که از شش تا دوازده سال است را توجیه کرد که ماسک بزنند.چرا مسئولین خودشان را به ندانم کاری میزنند ومی گویند تابع ستاد کرونا هستیم.اگه حتی یک نفر دچار این بیماری بشوند .خواب راحتی دارین.وجدانا

دیدگاه شما