سه شنبه 11 شهریور 1399 - 11:38

بعلت شرایط حاد کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد/بیمارستان دوم کرونایی هم در استان برپا می‌شود!

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به افزایش آمار مبتلایان کرونا و وضعیت تخت ها، فعال سازی بیمارستان دوم معین کرونای استان در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش بویرنیوز، حسین کلانتری عصر دوشنبه در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در استان، افزود: آمارهای مبتلایان کرونا در استان نگران کننده است.

کلانتری تصریح کرد: آمار مبتلایان کرونا در استان در حال افزایش بوده و ظرفیت‌های بیمارستانی نیز در حال پر شدن است.

وی ابراز داشت: در استان داریم بر تعداد تخت‌های بیمارستانی اضافه می‌کنیم، اما در رعایت پروتکل‌ها باید نگاه بهتر و مسئولانه‌تر اقشار مختلف جامعه را داشته باشیم.

کلانتری از افزایش ۳.۵ برابری ابتلاء به کرونا در شهرستان کهگیلویه خبر داد و گفت: باید همه نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام کنند.

کلانتری با بیان اینکه ۱۳۹۲ دستگاه خودرو در راستای مقابله با کرونا از مبادی استان برگشت داده شد، اظهار کرد: همچنین کاهش تردد در محورها را شاهد بودیم.

کلانتری گفت: باید در تمام مناطق استان نسبت به رعایت پروتکل‌ها و استفاده از ماسک اقدام شود.

کلانتری با بیان اینکه بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا در حوزه آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها اقدام خواهد شد، اظهار کرد: با توجه به وضعیت مناطق قرمز و نارنجی در اغلب شهرستان‌ها، محور فعالیت‌ها مجازی خواهد بود.

استاندار از ادامه محدودیت‌ها در استان خبر داد و ابراز داشت: افزایش مبتلایان، تشدید محدودیت‌های کرونایی را رقم خواهد زد.

وی افزود: محدودیت‌ها در شهرستان بویراحمد تا پایان هفته تمدید خواهد شد و در صورت ادامه روند افزایش مبتلایان، محدودیت‌ها شدت خواهد یافت.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325315
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  چطوری مجازی روز یکشنبه ۱۶ شهریور ساعت ۱۴ امتحان حضوری دانشگاه ازاد قراربرگزارکنه اگه خدای نکرده کسی کرونا گرفت کی جوابگو هیسه دانشگاه ازاد یا دولت

 2. ناشناس گفت:

  ما کهرمحدودیتی نمی بینیم فقط بستنی فروشیها تعطیل بود

 3. ناشناس گفت:

  محدودیت کجا بود خودتان را میخوه کنید فقط شعار میدید دروغ پشت دروغ شرم کنید تا مردم هم راه بیان

 4. رضا گفت:

  کدام محدودیت منظورتون هست؟ چرا با این وضعیت یک هفته حداقل کنترل نمیکمنید صبح ها نگاه کنید ببینید چقدر مسافر تو پارک ساحلی خوابن ؟ ادارات هم همچنان بدون هیچ کاهش ساعت کاری

 5. ناشناس گفت:

  سلام شما برید نوحه خوانی کنید چکار سلامت مردم دارید

دیدگاه شما