شنبه 8 شهریور 1399 - 13:52

فرودگاه یاسوج باز هم تعطیل شد

مهرماه سال گذشته بود که استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبری را منتشر کرد که در آن از دستور رئیس جمهور برای افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج خبر داده بود.

در آن خبر این موفقیت بزرگ! را مرهون پیگیری ویژه استاندار و دیدار حضور با روحانی دانسته بودند.

سپس استاندار نیز در بازدید از فرودگاه یاسوج علاوه بر لزوم افزایش پروازهای تهران، پیشنهاد برقراری پروازهای مشهد را نیز داد!

مشاهده خبر روابط عمومی استانداری:

در این مدت اما تنها شاهد پرواز ۲ روز در هفته ماهان بودیم که البته گلایه هایی از زمان پرواز آن نیز وجود داشت.

به گزارش بویرنیوز، حالا نه تنها افزایش پروازی رخ نداد که الان همان پرواز ۲ روز در هفته نیز توسط ماهان به دلایلی به قول فرودگاه یاسوج مشکلات تأمین قطعه ملغی شده است و با نگاهی به سایت های خرید بلیط برای مدت های طولانی خبری از پرواز در فرودگاه یاسوج نیست.

با این وجود اما شاهد فعال بودن فرودگاه گچساران و برقراری پروازهای آن هستیم، این شهرستان نه مرکز استان است و اکنون نماینده ای هم ندارد.

در زمان موسی خادمی با وجود استقبال کم مردم اما شرکت مسافربری آسمان ملزم به پرواز روزانه به یاسوج بود تا در نهایت استمرار این پروژه‌ها موجب استقبال زیاد و پز شدن هواپیما می شد.

در چند سال اخیر اما بی نظمی و قطعی مکرر در جریان پروازها موجب بی رغبتی و استقبال کمتر مردم نیز شده است اما با همین وجود هم شاهد رونق گرفتن پروازهای ماهان بودیم اگرچه ساعات خوبی هم برای پرواز انتخاب نشده بود.

برقراری مستمر پروازها یکی از خواسته های جدی مردم است که می طلبد با انرژی بیشتری دنبال شود چرا که در این شرایط کرونایی مسافرت به شیراز خود داستانی است، انتظار تلاش در این زمینه خصوصاً از نماینده مرکز استان که خود از مسافران همین پرواز بود جدی تر است.

به گزارش بویرنیوز، این سقوط تلخ و فراموش نشدنی هواپیما در هر کدام از استان های کشور رخ داده بود حالا با تلاش مسئولان و نمایندگان آن شاهد گرفتن امتیازات ویژه برای مرکز فرودگاهی آن شهر بودیم.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325263
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. حق گفت:

  واقعا جای تأسف داره که زحمات جناب آقای حاج زارعی رو نادیده میگیرید که اگر اون زحمات تلاشها و رایزنی ها نبود هیچ وقت شرکت ماهان پرواز به سمت یاسوج رو نمی‌پذیرفت اما الان در کمال نامردی شما اون زحمات رو نادیده میگیرید و میگیدکه استاندار ……اگر این اقا اینقدر برش داره چرا الان پرواز ها رو نمیره درست کنه الان شهرستان بویراحمد و دنا وارد سراشیبی سقوط شده خدا خودش رحم کنه‌‌……

 2. شهروند گفت:

  مرکز استانی که فرودگاهش تعطیله یعنی؛ مسئولینش تعطیل تر

 3. حمل و نقل گفت:

  واقعا برا این استان و مسولینش متاسفم که با این همه اتفاقات بد در بخش هوایی استان….هنوز مدیر بی لیاقت.. این فرودگاه هنوز در راس کاره….واقعا جای تاسف داره.

 4. شهروند مادوان گفت:

  عه مگه شهر یاسوج فرودگاه هم داره !!!!!!

 5. حمل و نقل گفت:

  فرودگاه….یاسوج!.!
  مدیرکل فرودگاه یاسوج کی قراره تشریف ببره تا این شهر صاحب فرودگاه بشه.

 6. ممو گفت:

  به نظرم یا باید فرودگاه را جمع کرد ویا مدیر کل فرودگاه مرکز استان را
  چندین و چند ساله که یه اقایی بعنوان مدیر کل فرودگاه اینجا هستش یه پرواز برقرار میشه میکنش تو بوق کرنا بعد از دوروز تعطیل میشه
  این نشون دهنده عدم مدیریت مسئولینه
  به نظرم همون فرودگاه گچساران را رونق بدین بهتره اول تو استان خودمونه دوما بهبهان دیلم وگناوه ودهدشت و نوراباد ورستم میتونن ازش استفاده کنن وبراشون به صرفه هم هست از طرفی نمیخاد پول ما توجیب شیرازیا بره

 7. فقظ حق گفت:

  ای کاش استان ما و شهر ما تنها مشکلش فرودگاه بود.مشکل استان ما مدیران و مسعولانی هستن ک خواب رفتن البته کسی ک خواب رفته باشه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده باشه رو نمیشه بیدار کرد.اگر مسعول ما توی یه شهر یه چرخ بزنه مشکل شهر رو میفهمه و همچنین استانی ک خودش مبع بودجه است از لحاظ نفتی چرا هیچ شغلی و هیچ کارخونه ای در این استان نیست؟

دیدگاه شما