چهارشنبه 5 شهریور 1399 - 17:58

کرونا بانک‌ها و ادارات ۴ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد را تعطیل کرد

بانک‌ها و ادارات ۴ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شدند

، مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تعطیل شدن همه ادارات و دستگاههای اجرایی استان در پی شرایط قرمز کرونای ۴ شهرستان استان خبر داد.

سید محمد تقوی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: با توجه به وضعیت و شرایط بیماری کروناویروس براساس مصوبه شورای تامین استان در شهرستان‌های بویراحمد، کهگیلویه، چرام و لنده و در راستای کنترل و مدیریت وضعیت موجود، جهت حفظ سلامتی و جلوگیری از شیوع بیماری کروناویروس، همه دستگاه‌های اجرایی به استثنای دستگاه‌های خدمات رسان و مراکز بهداشتی و درمانی روز پنجشنبه ششم شهریور ماه ۹۹ تعطیل می باشند.

وی به مردم استان بخصوص این چهارشهرستان توصیه کرد: که در خانه بمانند، از سفر کردن بپرهیزند، دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و از ماسک حتما استفاده کنند.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325244
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. كارشناس گفت:

  جناب استاندار اشتباه فاحش نکنید با یه روز دردی دوا نمیشه لطفا از این تصمیمات اجتناب کنید از بسکه وضعیت اقتصادی استان خوبه تو هم هی تعطیل کن لا اقل از قبل تصمیم و اعلام بشه تا برنامه های بانکی و کاری رو بر مبنای تصمیم شما برنامه ریزی کنیم

 2. دنا سرافراز گفت:

  جناب دکتر کلانتری
  اگر واقعن جان مردم استان برایتان مهم هست دستور فرمایید قرنطینه رو تا پانزدم شهریور بصورت سفت و سخت در مبادی شهرهای سردسیر، مثل اواخر اسفند ماه برقرار کنید

 3. ناشناس گفت:

  دلت خوشه کارشناس…
  چه برنامه اقتصادی والا مردم ما بخاطر اقتصاد وکار بیرون نیستند از بیکاری بیرونن

دیدگاه شما