چهارشنبه 29 مرداد 1399 - 21:27

مراجعه بیش از 1200نفر برای انجام آزمایش عدم اعتیاد به آزمایشگاه گچساران

کارشناس مسئول سلامت و روان شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: در چهار ماه نخست امسال تعداد یک هزار و 257 نفر برای انجام آزمایش عدم اعتیاد به آزمایشگاه مراجعه کرده‌اند.

به گزارش بویرنیوز، ظهر امروز نشست شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست فرماندار و دیگر اعضا در سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد.

 در این نشست فریدون پیراش با بیان اینکه سال گذشته تعداد یک هزار و 486 نفر برای انجام آزمایش عدم اعتیاد به آزمایشگاه مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: این افراد برای استخدام در ادارات دولتی، مشاغل آزاد و برای انجام امر ازدواج آزمایش عدم اعتیاد داده‌اند.

 وی ادامه داد:  در چهار ماه نخست امسال تعداد یک هزار و 257 نفر برای انجام آزمایش عدم اعتیاد به آزمایشگاه مراجعه کرده‌اند.

کارشناس مسوول سلامت و روان شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت:  از مجموع این تعداد 721نفر برای امر ازدواج که 49درصد از مراجعین را تشکیل می‌دهند برای انجام آزمایش عدم اعتیاد  مراجعه کرده‌اند.

پیراش اذعان کرد: تعداد 49 نفر معادل چهار درصد مراجعین برای استخدام در مشاغل دولتی و تعداد 470 نفر معادل 37درصد مراجعین برای استخدام  در مشاغل آزاد آزمایش سوء استفاده از مواد مخدر را انجام دادند.

فارس

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=324994
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما