دوشنبه 20 مرداد 1399 - 8:27

اعضای مجلس و شورای دانش‌آموزی کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند + اسامی

در این انتخابات سهمیه مجلس دانش آموزی استان 1 نفر پسر و 1نفر دختر و سهمیه شورای دانش آموزی استان7نفر دختر و 7 نفر پسر بود و ۲ نفر هم به صورت علی البدل انتخاب شد، صحت این انتخابات توسط ستاد انتخابات استان و کار گروه صلاحیت و نظارت بر انتخابات مجلس دانش آموزی کشور نیز تایید گردید.
دهمین دوره مجلس و بیست‌ویکمین دوره شورای دانش‌آموزی کهگیلویه و بویراحمد 1399/05/14 به صورت مجازی و آنلاین از طریق سامانه انتخابات الکترونیکی برگزار شد و دانش‌آموزان عضو شوراهای دانش‌آموزی شهرستان و مناطق رأی‌های خود را به ثبت رساندند.

به گزارش بویرنیوز، سید نظام مرادی در این مورد به پانا گفت: انتخابات مجلس دانش‌آموزی هر دو سال یک‌بار انجام می‌شود و دهمین دوره آن در ۲۰ استان کشور قرار بود اسفند ماه ۱۳۹۸ برگزار شود که به دلیل شیوع بیماری کرونا متوقف شد، استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از این استان‌ها بود که به صورت مجازی و از طریق سامانه الکترونیکی انتخابات خود را برگزار کرد.

وی افزود: اعضای شورای دانش‌آموزی استان از میان منتخبان شهرستان‌ها انتخاب و به عنوان مشاوران دانش‌آموزی مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها فعالیت می‌کنند.

مرادی با بیان اینکه 2 نفر دانش آموز سهمیه استان در مجلس دانش آموزی کشور می باشد اظهار کرد: این سهمیه بندی بر اساس جمعیت دانش آموزی است که طبق آن یک دانش آموز دختر و یک دانش آموز پسر به عنوان نمایندگان استان به مجلس دانش آموزی کشور راه می یابند.

وی افزود: در مجموع ۱۵۰ دانش‌آموز منتخب از شوراهای دانش‌آموزی مدارس کشور برای مدت دو سال به عضویت مجلس دانش‌آموزی در می‌آیند.

کارشناس مجلس دانش آموزی استان نیز گفت: «پس از پایان زمان رأی‌گیری که تا ساعت 12 ظهر روز بود، سامانه اعلام کرد که انتخابات شورای دانش‌آموزی دختران و پسران به دور دوم کشیده شده است و مجددا از ساعت 14 تا 16 دانش‌آموزان فرصت یافتند که به نامزدهایی که رأی‌هایشان یکسان اعلام شده بود، رأی دهند.»

صدری زینیت سوق افزود: تمامی رای دهندگان در این انتخابات از دانش آموزان دوره متوسطه اول و دوم بودند.

او ادامه داد: هفت عضو دختر و هفت عضو پسر شوراهای دانش‌آموزی استان پس از پایان رأی‌گیری دور دوم مشخص و ثبت شد.

زینتی سوق اسامی برگزیدگان دهمین دوره مجلس و بیست‌ویکمین دوره شورای دانش‌آموزی استان را چنین اعلام کرد:

شورای دانش‌آموزی پسران کهگیلویه و بویراحمد:

۱- ارسلان خوب پور پایه نهم مدرسه دولتی شهید باهنر ـ از شهرستان بهمئی ـ رییس شورا

۲- نوید محمدی پایه هشتم مدرسه دولتی شهید آوینی ـ از شهرستان لنده ـ نائب رییس شورا

۳- علی محمدی نیک پایه هشتم مدرسه غیر دولتی دانش ـ از شهرستان بویراحمد ـ منشی شورا

4- امیر حسین امین صفایی پایه هشتم مدرسه غیر دولتی پویا ـ از شهرستان بویراحمد ـ عضو اصلی شورا

5- پوریا سعیدی پایه هشتم مدرسه دولتی نمونه توحید ـ از شهرستان بویراحمد ـ عضو اصلی شورا

6- امیر حسین مدرس پایه نهم مدرسه دولتی شهید ثانی ـ از شهرستان لنده ـ عضو اصلی شورا

7- داریوش آروین پایه نهم مدرسه دولتی ابن سینا ـ از شهر دهدشت ـ عضو اصلی شورا

8- علی آماده پایه هشتم مدرسه دولتی سید احمد خمینی ـ از منطقه لوداب ـ عضو علی‌البدل شورا

9- هادی رستگار زاده پایه نهم ـ عضو علی‌البدل شورا

شورای دانش‌آموزی دختران کهگیلویه و بویراحمد:

1- هانیه کاظمی پایه هشتم مدرسه غیر دولتی پویا ـ از شهرستان بویراحمد ـ رییس شورا

2- زهرا سادات سعادت پایه دهم مدرسه دولتی معرفت ـ از شهرستان چرام ـ نائب رییس شورا

3- بهاره فرشیدی پایه نهم مدرسه فرهنگیان ـ از شهرستان بویراحمد ـ منشی شورا

4-حدیث عبدی پور پایه هشتم مدرسه غیر دولتی نیایش ـ از شهرستان گچساران ـ عضو اصلی شورا

5- نسرین ویسی پایه نهم مدرسه دولتی حضرت رقیه ـ از شهرستان بهمئی ـ عضو اصلی شورا

6- فاطمه رحمتی پایه نهم مدرسه دولتی عترن ـ از شهرستان بویراحمد ـ عضو اصلی شورا

7- زینب داوری پایه نهم مدرسه دولتی حجاب ـ از شهرستان بویراحمد ـ عضو اصلی شورا

8- زهرا بیعت زاده پایه نهم مدرسه دولتی پروین اعتصامی ـ از شهرستا باشت ـ عضو علی‌البدل شورا

نماینده دانش آموزان پسر در مجلس دانش‌آموزی کشور:

ارسلان خوب پور

نماینده دانش آموزان دختر در مجلس دانش‌آموزی کشور:

هانیه کاظمی

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=324422
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما