سه شنبه 14 مرداد 1399 - 8:26

کنایه سنگین بزرگواری به افراد تنگ نظر و حسود در مورد انتصاب فرزندان کهگیلویه و بویراحمد در مناصب ملی (عکس)

به نیروهای استانی که چه با انتخاب مردم و چه با انتصاب در مرکز کشور جا پایی برای خدمت به مردم استان پیدا کرده اند. حسادت نوروزیم تا هر کدام گوشه ای از خدمت به مردم استان را پر کنند.

به گزارش بویـرنیـوز،‌ سید علی محمد بزرگواری نماینده اسبق شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در توئیتی نوشت: «و مِن شَر اذا حسد، حسادت از خباثت باطن و کوری دل نشئت می گیرد. بیاییم نسبت به نیروهای استانی که چه با انتخاب مردم و چه با انتصاب در مرکز کشور جا پایی برای خدمت به مردم استان پیدا کرده اند. حسادت نوروزیم تا هر کدام گوشه ای از خدمت به مردم استان را پر کنند.»

 

این پیام کوتاه اما چند نکته ارزشمند درون حود دارد:

متاسفانه هنوز هم شاهد برخی بی اخلاقی ها پس از انتصاب فرزندان کهگیلویه و بویراحمد در مناصب ملی هستیم، گویا عده ای متاسفانه از درون خود استان برخی انتصابات را به دلایل مختلف بر نمی تابند و همین هم می شود شروعی برای شب نامه نویسی علیه این افراد، رویه ای که عمده مدیران ملی استان گله مند هستند، اگر تخریبی می شود واقعاً چرا باید منشا و شروع آن از درون استان باشد؟

تبریک و حمایت از انتصاب فرزندان شایسته استان اگرچه قرابت فرهنگی و سیاسی هم با ما نداشته باشند پیام مهم دیگری است که از این توئیت مخابره می شود.

به درستی حمایت از انتصاب نیروهای استان در سطوح ملی یک وظیفه است،‌ قطعا انتصاب نیروهای استان علاوه بر اهمیت وافر فرهنگی به واسطه گسترش نیک نام کهگیلویه و بویراحمد همواره زمینه برخی اقدامات ارزشمند اقتصادی هم بوده است.

شاید برخی مدیران به واسطه نوع کار و جایگاه توان اقدام جدی برای استان را نداشته باشند اما همان مساله فرهنگی و حل مشکل برخی از جوانان  این استان و ارتقاء برخی از آنها هم که انجام می شود کاری است بزرگ و ارزشمند.

وقتی آذری ها در مرکز به طرز قابل توجه ای همدیگر را حمایت می کنند تا جایی که یک نماینده اصلاح طلب زمینه ساز وزیر شدن یک اصولگرا می شود، در کهگیلویه و بویراحمد اگر مدیر ملی هم خط نباشند انقدر باید تخریب شود و گزارش پشت گزارش برایشان به نهادهای مختلف ارسال شود که در نهایت باید برکنار شود و انگار عادت کرده ایم هر کس بالا رفت، به جای آن که ما هم تلاش کنیم بالا رویم ،  به هرقیمتی شده پایش را گرفته و به زمین می زنیم که بلند نشود.

سخن کوتاه اینکه حمایت از مدیران ملی استان یک تکلیف است آن هم در شرایطی که تعداد کمی از نخبگان استان فرصت حضور پیدا می کنند، هم بخاطر اینکه اعتماد به توان و تعهد این افراد شایسته میتواند زمینه ساز اعتماد ملی به شایستگی جوانان نخبه کهگیلویه و بویراحمد باشد و هم اینکه حضور آنها قطعا ثمرات مهم و ارزنده ای(کوچک یا بزرگ) هم در ابعاد فرهنگی و هم اقتصادی دارد.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=324056
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. فرزند بویر احمد گفت:

  خومو و خومو هم نیسازیم

 2. ناشناس گفت:

  درود بر حاج آقا بزرگواری؛ قابل توجه(( ضد قهرمانان))

 3. پاتاوه زیلایی مارگون لوداب میمند لما گفت:

  درود بر سید پاک،خداترس، انسان مدار و دلسوز.

 4. رضا گفت:

  بهترازاین توئیت هم داریم؟!

 5. نصرت اله فتاحی گفت:

  درود بر سید بزرگوار واین تفکر فرا حناحی الحق من به شخصه پشیمانم از این که قبلا از حمایت نکردم انشاله دوباره به صحنه بیاید وجبران کنم

 6. ناشناس گفت:

  زنده با سید عزیز و دوست داشتنی الهی همیشه زنده باشید به حق جدت امام زاده علی😍😍😙😙

 7. کوروش پاداش گفت:

  درود به شرفت

 8. سید حسن گفت:

  درود بر سید عزیز وگرامی انشالا که همیشه جدت بزرگوارتان پشت و پناهت باشه کاش بعضی از مسئولین مثل شما رفتار میکردن در بزرگ منشیت و اخلاق مداریت شکی نیست زنده باشی

 9. فریبرز گفت:

  درود خدا بر سید بزرگوار که در ان سوی مرز با دشمنان دین میجنگد ودر این سو به امر به معروف و نهی از منکر می پردازد

 10. عبدالرضا پوراستاد گفت:

  احسنت به این تفکر
  متاسفانه رگ خواب مردم استان دست فرصت طلبان هست در درون استان مردم را به بهمئی و طیبی و بویراحمد تقسیم کردند و با ترویج قومیت گرایی فاصله زیادی بین مردم استان ایجاد کردند،در بیرون از استان هم به گرایش سیاسی(اصولگرا یا اصلاح طلب) نخبگان توجه کردند به گونه ای که در هر دوره هشت ساله گروهی از نخبگان را وادار به گوشه نشینی میکنند آنهم به بهانه های واهی….

دیدگاه شما