دوشنبه 13 مرداد 1399 - 18:40

واکنش سردار انصاری به درگیری روز گذشته در میدان استانداری یاسوج

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد: برخورد قاطع پلیس و دستگاه قضا در انتظار عوامل نزاع در شهر یاسوج است.


به گزارش بویرنیوز، فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی عوامل نزاع در شهر یاسوج خبر داد و گفت: برخورد قاطع پلیس و دستگاه قضا در انتظار این افراد است.

سردار مهدی انصاری با اشاره به اینکه کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های امن کشور است افزود: افراد حاضر در نزاع روز گذشته در شهر یاسوج شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی با این افراد به شدت برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: در همه جای کشور نزاع وجود دارد، اما می‌توان تاکید کرد استان در شاخص‌های امنیتی از جایگاه خوبی در کشور برخوردار است.
سردار انصاری با اشاره به اینکه برخورد قاطع و جدی با شرارت‌ها و نزاع‌های خیابانی و دسته جمعی از اولویت‌های ناجا در استان است از برخورد قاطع و جدی پلیس با این عوامل خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی استان با اشاره به انتشار کلیپ این نزاع در فضای مجازی گفت: دامن زدن به چنین موضوعاتی و نشر چنین فیلم‌هایی مردم را نگران می‌کند و مردم احساس می‌کنند که عده‌ای به امنیت آن‌ها صدمه وارد می‌کنند.

سردار انصاری با بیان اینکه اختلاف‌های قبلی بین افراد وجود داشته و از افراد سابقه دار هستند گفت: برخورد قاطع پلیس در انتظار این افراد است.
روز گذشته درگیری در یکی از مناطق شهر یاسوج به وقوع پیوست و از ساعتی پیش ویدیوی این درگیری که تعدادی جوان چوب و قمه به دست در حال تخریب یک خودروی پارس و کتک زدن راننده آن هستند، در فضای مجازی منتشر شد.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=324049
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. سید گفت:

  علاج واقعه رابایدپیش ازوقوع کرداین واقعه جلوی ستادنیروی انتظامی بودوکوهتایی کردندوتوجیه بردارنیست

 2. ناشناس گفت:

  باید بهاشون برخورد جدی بشه

 3. Gh گفت:

  اشد مجازات واقعا این گونه افراد آنچنان ضربه ای به روح وروان مردم میزنن که جبرانش خیلی سخته وما در یک کشور اسلامی بسر می بریم که خون‌های زیادی واسه این درخت تنومند ریخته شده وجان برکفانی هم اکنون در نقاط مرزی در بدترین شرایط واسه آرامش مردم دارن زحمت میکشن وحیفه که یه مشت افراد بی بند و بار اینجوری تو شهر جولان میدن اینجا تگزاز که نیست از نیروی انتظامی و دستگاه قضاوت عاجزانه اولا تشکر فراوان وبعدش برخوردی قاطعانه صورت بگیره که درس عبرتی واسه خلافکاران بشه با تشکر

 4. ناشناس گفت:

  درود و سپاس بر شرف و غیرت شما عزیزانی که حافظ امنیت و آسایش مردم هستین، خدا قوت….

 5. فقیر گفت:

  خاله خرزویی نشه خوبه قاطع برخورد کنید که بساط این اربده کشیا جم بشه

 6. بنده گفت:

  سلام دوستان: رفتارهای ناهنجار اجتماعی متاسفانه در برخی شهرها شدت بیشتری دارد. چرا دعوای بین دو نفر گاهی اوقات به جای حل گفتاری – منطقی به افراد بیشتر و …تسری پیدا میکند ؟
  در شهرهای کویری -مرکزی ایران خیلی کم شاهد نزاع دسته جمعی بوده ایم!
  بایستی فکرهای نو , مدیریت و آموزش شهر را به عهده گیرد !

  یکی از علل گستاخی مسببین نزاعها دلگرمی خویش به حمایت‌های فامیلی در ادارات شهری است!

 7. فرزند بویر احمد گفت:

  اگر صبا دوباره فک و فامیلشون هشتک محاکمه نکنید رو نزنن .

 8. ناشناس گفت:

  باسلام این درگیری‌ها در تمام شهرهای استان محروم وجود دارد با برخورد انتظامی و امنیتی و قضایی کار ساز نبود و نیست باکار کارشناسی وبرنامه ریزی پیشگیری کرده ودنبال علت آنها باشید و ریشه ای مشکلات ومعضلات استان حل کرده

 9. ناشناس گفت:

  این ها اوباش هستند که امنیت مردم راسلب می کنند

 10. ناشناس گفت:

  باسلام لطفا یکم وجدان ب خرج بدید کسی ک الکی نمیاد جلوه را کسیو بگیره راننده پارس بااسلحه تیر اندازی کرده بود هر دو طرف مقصر بودن اینکه ما یه طرفه قضاوت کنیم کار درستی نیست من از قاضی این پرونده تقاضا دارم ک علت تیر اندازی راننده پارس را دریابند تیر اندازی با اسحه قتل عمد محسوب میشه ک راننده پارس این کار را انجام داده

دیدگاه شما