شنبه 11 مرداد 1399 - 19:37

واکنش دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به پاداش کرونا مدیران

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نسبت به انتشار لیست حق الزحمه مدیران و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، واکنش نشان داد.

به گزارش  بویرنیوز به نقل  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این جوابیه آمده است:

با توجه به هجمه های اخیر نسبت به میزان حق الزحمه مدیران و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و لزوم رفع شائبه و پاسخ به شبهات پیش آمده در این خصوص، در ابتدا لازم است این اطمینان را به مردم شریف استان بدهیم که تلاش این دانشگاه در پرداختی های اعتبارات مربوط به کرونا همچون دیگر موارد بر این بوده که با شفافیت و قانون مداری نسبت به توزیع منابع اقدام نماید.

در راستای شفاف سازی این موضوع نیز لازم به ذکر است که طبق دستورالعمل مورخ سوم خرداد ۹۹ وزارت بهداشت،  ۱۰ درصد کارانه تشویقی جهت پرسنل اداری و ستادی اختصاص یافته است.

با این حال، بالاترین مبلغ دریافتی معاونین و اعضای هیئت رئیسه 3 میلیون تومان برای سه ماه بوده است که فقط به یک نفر از معاونین پرداخت شده و بالاترین دریافتی دیگر معاونین و اعضاء هیئت رئیسه بسیار پایین تر بوده به طوری که میانگین مبلغ دریافتی اعضاء هیئت رئیسه برای سه ماه حدودا مبلغ یک میلیون تومان بوده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان نیز علیرغم اینکه به صورت شبانه روزی درگیر مدیریت این بحران بوده و حضور فعال‌و‌تمام وقتی داشته است، طبق همان دستورالعمل مذکور و با توجه به سطح علمی می تواند ماهیانه 8 میلیون تومان از این منابع دریافت نماید، اما در نوبت اول هیچ‌گونه پاداشی دریافت نکرده است و‌ در پرداختی اخیر نیز مبلغ پرداخت شده برای سرپرست دانشگاه  کمتر از 600 هزار تومان در ماه بوده است.

 

همچنین لازم است که به اطلاع مردم شریف استان برسانیم که پرداختی به مدیران و پرسنل آزمایشگاه ویروس شناسی نیز کاملا بر اساس دستور العمل وزارت بهداشت و درمان بوده است و هیچ‌گونه پرداختی خارج از مقرراتی صورت نگرفته است و توضیحات کامل معاونت درمان دانشگاه در این زمینه بزودی به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=323913
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  ها جون خوت…شما خوبید

 2. ناشناس گفت:

  میشه توضیح بدین چرا منه پرستار۱۳ماه هست نه کارانه گرفتم نه اضافه کار اجباری؟توضیح میدین

 3. فرزند بویر احمد گفت:

  لطفا پاداش کرونای بچه های جلیل و بهشتی رو هم بدین بیرون .مردم ببینن چقدر تبعیض و بی عدالتی در این سازمان هست

 4. کارمند دانشگاه گفت:

  سلام
  جوابیه مبلغ ۳۴ میلیون برای یک مدیررا تایید می کند یعنی دولت اینطور خواسته
  امان از بی عدالتی

دیدگاه شما