شنبه 21 تیر 1399 - 20:16

واکنش معاون سیاسی و امنیتی استاندار به شایعه قطع خدمات در گچساران

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم گچساران و باشت به شایعات توجهی نکنند و زندگی روزمره را ادامه دهند و البته در معرفی شایعه‌سازان و شایعه‌پردازان همکاری کنند.

بوییرنیوز: از صبح امروز در فضای مجازی این گونه القا شده بود که برخی از خدمات در شهرستان گچساران به دلیل رد اعتبارنامه نماینده این شهرستان مختل شده که همین موجب برخی دل نگرانی‌ها در میان مردم شد.

در همین خصوص احد جمالی معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با بیان این که برگزاری انتخابات سیر قانونی داشت و ما در استان به نوبه خود انتخاباتی در کمال صحت و سلامت برگزار کردیم اظهار کرد: بعد از آن نیز مجلس در پروسه‌ای قانونی کار خود را انجام داد و در نهایت منجر به رد اعتبارنامه نماینده مردم گچساران شد و همه از جمله خود منتخب گچساران و باشت با قانون‌گرایی به قانون تمکین کردند.

وی گفت: خوشبختانه مردم استان و به خصوص مردم شهرستان‌های گچساران و باشت همچون دوره برگزاری انتخابات آرامش خود را حفظ کرده و به قانون تمکین کردند اما عده‌ای در فضای مجازی به دنبال شیطنت هستند که به دنبال شناسایی سرمنشا این گونه شایعات هستیم.

جمالی با بیان اینکه هیچ گونه خدماتی از مردم دریغ داشته نمی‌شود و مانند سابق به مردم در همه ادارات و دستگاه‌ها خدمت می‌شود خاطرنشان کرد: مردم هم به شایعات توجهی نکنند و زندگی روزمره را ادامه دهند و البته در معرفی شایعه‌سازان و شایعه‌پردازان همکاری کنند.

منبع:فارس

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=322256
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. باشت گفت:

  چند ماه دیگر مشخص می شود …واقعا برای باشت وگچ باید تاسف خورد …که کاری کردن که تا ج نابود بشه خدا هر کی تو ی این جریان دست داشت خیر نبینه انشالله

 2. دایی گفت:

  اوَضاع خرابه ….تا داشتیمش قدرش ندونستیم

 3. ناشناس گفت:

  تو هم مرد وابیی ای روزگار

 4. ناشناس گفت:

  اورژانس هوائی —————-پر

 5. اصلاح طلب قدیمی گفت:

  چند روزی است تو گچساران همه چیز را در بازار چند برابر قیمت میفروشند و ادارات مربوطه هم خودشان همه چیز را گرانتر کرده اند

دیدگاه شما