شنبه 14 تیر 1399 - 15:29

حذف بسته های محبوب اینترنت ایرانسل از نرم افزار ایرانسل من

طی چند روز اخیر کاربران زیادی گزارش داده اند که شاهد حذف بسته های محبوب اینترنت ایرانسل از نرم افزار ایرانسل من شده اند.

بویرنیوز: طی چند روز اخیر کاربران زیادی گزارش دادند که شاهد حذف بسته های محبوب اینترنت ایرانسل از نرم افزار ایرانسل من هستند. این موضوع را شخصا پیگیری کردم و صحیح است. اجازه بدهید ببینیم اوضاع از چه قرار است.

در حقیقت در نرم افزار ایرانسل من در حال حاضر فقط بسته های اینترنت با مدت زمان ۱ ماهه و حداکثر حجم ۲ گیگابایت (برای این مدت زمان مشخص) وجود دارد. این برای خیلی از کاربرانی که مدت زمان بیشتر ۲ ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماهه یا یکساله می خواستند واقعا آزاردهنده است.

حداکثر مدت زمان بسته اینترنت در نرم افزار ایرانسل من برابر با ۱ ماه شده است

حداکثر حجم اینترنت ۱ ماهه ایرانسل برابر با ۲ گیگابایت شده است

حداکثر حجم اینترنت ۱ ماهه ایرانسل برابر با ۲ گیگابایت شده است

همچنین از نظر حجمی هم در همین تنها انتخاب موجود که یک ماهه است، حداکثر حجم ۲ گیگابایت را مشاده می کنیم. این اصلا نه به صرفه است و نه منطقی که کاربر بخواهد بسته های اینترنت همراه ۲ گیگابایتی را مدام فعال کند.

من تصمیم گرفتم به وب سایت ایرانسل بروم. در زمان نگارش این مطلب، همانطور که در تصویر زیر می بینید؛ همچنان می توانید تا بسته های با مدت زمان یکساله را همانند روال قبل بخرید. همچنین برای مثال در مدت زمان ۱ ماهه تمام حجم های قبلی موجود است.

موجود بودن بسته های سابق ایرانسل در وب سایت این اپراتور

موجود بودن بسته های سابق ایرانسل در وب سایت این اپراتور

هنوز مشخص نیست که چرا ایرانسل در نرم افزار ایرانسل من اقدام به حذف بسته های اینترنت کرده است.

ترنجی

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=321447
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما