پنجشنبه 12 تیر 1399 - 21:55

تحقق آرزوی بزرگ روحانی توسط‌ یکی از وزرا/مدیریت در کلاس اروپا

امروز مراسم بهره‌برداری از طرح‌های صنعت آب و برق در دو استان فارس و کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش بویرنیوز، این مراسم به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور رئیس جمهور و وزیر نیرو از تهران و مدیران آب در دو استان فارس و کرمانشاه با دستور کار بهره برداری از ۱۰ پروژه با اعتبار ۱۹۰۰ میلیارد تومان برگزار شد.

روحانی در این جلسه یکی از موفقیت های دولت تدبیر و امید را اقدامات زیربنایی و مهم در پایدار سازی دسترسی به آب و برق، ایجاد تصفیه خانه های آب و فاضلاب و سدهای ارزشمند دانست.

وی دسترسی مردم به مهم ترین زیرساخت های کشور یعنی آب و برق و اطمینان از تأمین در لحظه این دو نعمت در مراکز تجاری، پزشکی و خانگی آنهم در شرایطی که هم تحریم های شدید فشار می آورد و هم کرونا چالش جدی شده را افتخار دولت دانست.

روحانی به یک نکته مهم در افتتاح پروژه های آب و برق در قالب پویش ملی #هرهفته_الف_ب_ایران هم اشاره کرد و گفت:

نکته مهم در این طرح نظم و قاعده مشخص آن است، یکی از آرزوهای من رسیدن به شرایطی بود که با آمار و ارقام مشخص با مردم حرف بزنیم.

در کشور‌های اروپایی مثلاً اعلام می شود این چند پروژه در فلان روز و تاریخ بهره برداری می شود، در ایران بحمداله در پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به این مهم رسیدیم.

وزیر ما در سال قبل، امسال و برای سال بعد به صورت دقیق به ما اعلام کرده چه پروژه های افتتاح شده، بخشی در سال ۹۸ عملیاتی شد برای امسال و سال بعد نیز مشخص است.

عکس: دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو

این برنامه داشتن، زمانبندی و محاسبه دقیق داشتن مردم ما را با نشاط و امیدوار می کند.

حل مشکل غرب کشور با ساخت ۲۴ سد در دولت تدبیر و امید موجبات آبادانی سرزمین ما در غرب کشور به ویژه شهرهایی که در دوران دفاع مقدس مورد هجوم دشمنان بود، شده است.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=321345
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما