دوشنبه 9 تیر 1399 - 10:49

وقتی شورای شهر یاسوج همچنان لنگ حواشی داخلی خود است!/انتقاد بجای رئیس کل دادگستری

جلسه این هفته شورای شهر یاسوج هم با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش بویرنیوز،‌ در این جلسه نیز شاهد اتهام زنی اعضای شورای شهر یاسوج به یکدیگر و طرح موارد حاشیه ای بودیم.

ار اتهام زنی به اعضا برای تصرف زمین گرفته تا بحث استخدام های بی ضابطه توسط برخی دیگر از اعضا بخش هایی از جلسه شورا را تشکیل می داد.

این پرداختن شورا به حواشی داد برخی از اعضای خود شورا را درآورده و مدام از لزوم “عدم ورود به مسائل حاشیه ای و شخصی” و “کار برای رضای خدا و رها کردن اختلافات” و مواردی از این دست توسط برخی از اعضا گفته می شود.

کار در برخی مواقع به جایی می رسد که برخی از اعضا با قطعیت از عدم کارایی شورا گفته اند و حتی خواستار جمع آوری شورا و ورود استاندار هم شده اند.

البته دامنه گله مندی ها به همینجا ختم نشده، رئیس کل دادگستری نیز در خصوص حواشی شورا و ارتباط شورا با شهرداری گفت:

اختلافات شورای شهر یاسوج قابل پذیرش نیست

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با اختلافات موجود بین شهرداری و شورای شهر یاسوج گفت: اختلافات شورای شهر یاسوج به هیچ وجه قابل پذیرش نیست چرا که نتیجه این اختلافات وضعیت فعلی زیبایی شهر، فضای شهری و پرداخت نشدن حقوق کارگران است.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص استخدام‌های بدون ضابطه در شهرداری یاسوج بیان کرد: مواردی از استخدام های رابطه ای در حال بررسی است. برای همه مدیران دستگاه‌هایی که استخدام بدون ضابطه داشتند پرونده تشکیل شده و در حال بررسی است.

به گزارش بویرنیوز، قطعاً موفقیت برای پیشبرد کار مردم در وهله اول هماهنگی و وحدت و همراهی داخلی خود اعضای شورای شهر و انجام درست وظیفه نظارتی و حمایت از شهرداری را می طلبد،‌تا وقتی شورای شهر درگیر این بحث ها و حواشی داخلی است بدون شک نمیتوان انتظار اقدام قابل توجهی را از آنها داشت.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=320914
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. احمدی گفت:

    متاسفانه برای شهر یاسوج باید متاسف بود که نه تنها شر بی کار هست بلکه از امکانات فرهنگی بسیاری رنج می برد مثل سینما – پست ماشین سواری – و سالن امفی تآتر و خیلی از امکانات تفریحی و گردشگری باید همت کرد

دیدگاه شما