چاپ این برگه

آلوده شدن 120 نفر به کرونا در یک مراسم عروسی در کهگیلویه و بویراحمد/چرا برخی تالارها باز هستند؟

استان کهگیلویه و بویراحمد به وضعیت قرمز نرسیده است اما در وضعیت هشدار است/اما اگر کنترل نکنیم و اصول بهداشتی رعایت نشود، دیگر مدیریت این بیماری از دست ما خارج می‌شود و ما باید به دنبال این ویروس بدویم.

بویرنیوز– استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: عروسی به مثابه مرگ است و در یک مراسم عروسی 120 نفر به بیمار کرونا مبتلا شدند. و این معنا ندارد برای دفن فردی، جان ده‌ها نفر دیگر را به خطر بیندازیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما باید به گونه‌ای عمل کنیم که با پیک خطرناک کرونا روبرو نشویم. اگر ما هم رعایت نکنیم، شاید مرگ ده‌ها نفر را شاهد باشیم و در صورت شیوع گسترده آن بیمارستان‌های ما حتی جوابگو نیستند.

لازم است که مردم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

حسین کلانتری خطاب به مردم گفت: عزیزان من، برادران و خواهران من، من نوکر شماها هستم، اما رعایت کنید. وقتی بیرون می‌روید، ماسک بزنید، بهداشت را رعایت کنید. اگر رعایت نکنید، این احتمال دارد در صورت فراگیر شدن این بیماری، بیمارستان‌ها، بخش ICU و تخت‌های ما جوابگو نباشند.

به گزارش بویرنیوز، اگرچه وضعیت مناطق کهگیلویه و بویراحمد سفید نیست اما برخی تالارها اقدام به برگزاری مراسمات عروسی می کنند که باید مسئولان پاسخ دهند چرا برخی تالارها باید باز باشند؟!