شنبه 7 تیر 1399 - 8:48

آلوده شدن 120 نفر به کرونا در یک مراسم عروسی در کهگیلویه و بویراحمد/چرا برخی تالارها باز هستند؟

استان کهگیلویه و بویراحمد به وضعیت قرمز نرسیده است اما در وضعیت هشدار است/اما اگر کنترل نکنیم و اصول بهداشتی رعایت نشود، دیگر مدیریت این بیماری از دست ما خارج می‌شود و ما باید به دنبال این ویروس بدویم.

بویرنیوز– استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: عروسی به مثابه مرگ است و در یک مراسم عروسی 120 نفر به بیمار کرونا مبتلا شدند. و این معنا ندارد برای دفن فردی، جان ده‌ها نفر دیگر را به خطر بیندازیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما باید به گونه‌ای عمل کنیم که با پیک خطرناک کرونا روبرو نشویم. اگر ما هم رعایت نکنیم، شاید مرگ ده‌ها نفر را شاهد باشیم و در صورت شیوع گسترده آن بیمارستان‌های ما حتی جوابگو نیستند.

لازم است که مردم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

حسین کلانتری خطاب به مردم گفت: عزیزان من، برادران و خواهران من، من نوکر شماها هستم، اما رعایت کنید. وقتی بیرون می‌روید، ماسک بزنید، بهداشت را رعایت کنید. اگر رعایت نکنید، این احتمال دارد در صورت فراگیر شدن این بیماری، بیمارستان‌ها، بخش ICU و تخت‌های ما جوابگو نباشند.

به گزارش بویرنیوز، اگرچه وضعیت مناطق کهگیلویه و بویراحمد سفید نیست اما برخی تالارها اقدام به برگزاری مراسمات عروسی می کنند که باید مسئولان پاسخ دهند چرا برخی تالارها باید باز باشند؟!

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=320753
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. شهروند مادوان گفت:

  اخه این مسئولینی که و میش این بِجک و گرگ ایگون بِگِر چ انتظاری از مردم دارند
  وقتی خودشون مجوز باز شدن تالارها را صادر کردند الان چطوری میخوان تالاری که بازه پذیرش عروسی نداشته باشه
  استان ما برای رعایت پروتکل بهداشتی کرونا ب صورت خودجوش الگوبود دستورات یه بوم و دو هوای همین مسئولین باعث افسار گسستگی اون اتحاد شد

 2. بویراحمدی گفت:

  تالارهای تنگ مهریان هر شب عروسی دارن خیلی هم شلوغ

 3. علی عبدی زاده گفت:

  معمولا کسانی درتالارهای عروسی حضور پیدامیکنند که هیچ اعتقادی به کرونا ندارن، تالارهای عروسی بی تفاوت ترین افراد رو پذیرش میکنه، بنابراین بسیار پرخطر….
  فکرمیکنم کسانی که به فرهنگ سلامت اندکی توجه داشته باشند دراین مکانها حضور پیدانمیکنن.
  تالارها مرکز بیماری است.بخاطر توجه به فرهنگ سلامت مردم ، کرونا رو از تالار به خانه دعوت نکنیم.

 4. شهروند گفت:

  اقای استاندار لازم است که ماسک زدن احباری شود و اول از خود استانداری شروع شود بعد کلیه ادارات و کسبه که پر خطر ترین قشر هستند بازرسی کسبه با کلی همراه فقط یک نمایش است بازرسی باید روزانه و سرزده باشد و به این شکل که چند نفر با هم به فروشگاهها برودند نه اینکه همگی وارد یک فروشگاه شوند و کسبه ها به هم اطلاع دهند در سطح شهر هیچ کسبه ای ماسک نمیزند انهایی که شما دیدید ماسک زده اند فقط چون از قبل اطلاع داشتند ماسک داشتند
  در استانداری فقط از مراجعه کننده خواسته میشه که ماسک بزند ولی کارکنان خود استانداری ماسک نمیزنند

 5. ناشناس گفت:

  چه معنی داره تالار باز باشه
  اخه ادم حسابی نمیدونی تالار هم باز بود و دعوت بودی نباید بری

 6. پاتاوه گفت:

  ماسک زرگل وگیرایا؟وقیمت گیلاس وابیه…

 7. علی گفت:

  جرا جلوی مسافرین بندر عباسی و سابر نقاط الوده به ابشار یاسوج گرفته نمیشود ک

دیدگاه شما