دوشنبه 22 ژوئن 2020 - 18:57

شهرستان های بزرگ کهگیلویه و بویراحمد در آستانه هشدار قرمز!

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: 27 بیمار مبتلا به کووید 19 در دومین روز از تیرماه 99 در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند.

بویرنیوز؛امروز 2 تیرماه؛ پرویز یزدانپناه با بیان اینکه سه بیمار نیز در بخش های آی سی یو بیمارستان معین کرونا بستری هستند، افزود: تعداد بهبود یافتگان کامل بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 854مورد گزارش شده است.

یزدان پناه ابراز کرد: دیروز و امروز نیز جواب 459 نمونه از آزمایشگاه های سلولی مولکولی دریافت شد که تعداد و درصد مبتلایان به کووید 19 افزایش چشمگیری داشته است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: شهرستان های بویراحمد، گچساران و چرام با توجه به روند افزایش مبتلایان و بستری های چند روز اخیر در وضعیت هشدار قرار دارند و اگر تا چند روز دیگر اوضاع بر همین منوال باشد این شهرستان ها در شرایط قرمز قرار می گیرند.

یزدانپناه گفت: بی توجهی مردم در استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در بحران کرونا، می‌تواند خسارات و آسیب های جبران ناپذیری را به جامعه تحمیل نماید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری هوشمند، رعایت دستورالعمل های بهداشتی، عدم شرکت در تجمعات، عدم خروج از خانه بجز در موارد ضروری و شستن مکرر دست ها‌ از مهمترین توصیه های دانشگاه به مردم است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=320635
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما