یکشنبه 22 مارس 2020 - 12:28

ورود خودروها با پلاک غیر بومی به کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شد/دستور به همه فرمانداران ابلاغ شد

بر اساس این تصمیم همه مبادی ورودی استان به صورت ۲۴ ساعته با حساسیت و نظارت شدید کنترل و غربالگری می شوند و در صورت مشاهده هر ماشینی با پلاک غیر بومی برگردانده می شود و در صورت مشکوک بودن به ویروس کرونا ۱۴ روز در مکانهای از پیش تعیین شده نگهداری و قرنطینه می شوند.

به گزارش بویرنیوز، چنانچه طبق بررسی ها، معلوم شود که افراد در ورودی های استان مسافر هستند و یا اینکه بومی استان نمی باشند و پلاک خودروی آنها نیز غیربومی است حتما از تردد آنان در استان جلوگیری می شود.

کنترل شدید در مبادی ورودی همه شهرهای استان به صورت دقیق و جدی با هدف حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع این ویروس توسط سپاه فتح استان، نیروی انتظامی و با همکاری هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی و به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود.
همچنین در صورت مشاهده هر شخص مشکوک مبتلا به ویروس کرونا یا از ورود آن شخص به استان جلوگیری می شود و برگشت داده خواهد شد و یا ۱۴ روز در محل های مشخص شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی نگهداری و قرنطینه می شود.
با توجه به اینکه همه مراکز تفریحی، اقامتگاهی، هتل ها و تفرجگاه ها در استان تعطیل هستند، هیچ مسافر و گردشگری در استان پذیرش نمی شود و این موضوع با حساسیت و دقت از سوی دستگاه مربوطه کنترل و نظارت شدید به عمل می آید.
همچنین مصوب شده است که چهار صنف مهم خبازان، قصابان، خواربار فروشی ها و میوه و تره باری ها تنها در صورتی می توانند فعالیت داشته باشند که پروتکل بهداشتی را کاملا رعایت کنند و مابقی اصناف تا روز ۱۶ فروردین ماه جاری تعطیل می باشند.
این دستور به همه فرمانداران استان نیز برای اجرا ابلاغ شده است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=318221
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. آرش گفت:

  نوش دارو بعد از مرگ سهراب
  حالا که مسافرا شهرو به نابودی کشیدین و همه جا رو آلوده کردن ؟چطور میخواین مسافرایی که توی شهر هستن رو بیرون کنید؟

 2. ناشناس گفت:

  زحمت کشیدین چه عجله ای بود هنوز بیمارستان جاهست نیش دارو بعدازمرگ سهراب

 3. نظریه گفت:

  تعداد زیادی از جوانان با غیرت و وطن پرست و مردمی بطور شیفتی در ورودی های شهر همراه با ماسک و دستکش باکمک و نظارت مردمی از ورود مسافرانی که جان مردم این استان براشون مهم نیست جلوگیری کنند و واقعیات را شفاف از راه فضای مجازی مورد وثوق مردم به اطلاع مردم شریف بویراحمد برسانند برادران و خواهران همه میدانند که ما مهمان نواز هستیم اما عقل و علم و منطق و شرع و وجدان حکم میکند که از جان همشهریان و مردم شهرمون محافظت کنیم و از فاجعه خزنده جلو گیری کنیم خدا کند که دیر نشده باشد

 4. ناشناس گفت:

  فقط موندیم چرا اینقدر دیر میفهمند یا خودشان به نفهمیدن زدند
  هر تصمیم با تاخیر عواقب خیلی خیلی بدی دارد

 5. ارش گفت:

  ورودی ها رو کنترل نمیکنن خدایی چرا اون حرفی که میزنین عمل نمیکنین

 6. ناشناس گفت:

  حرف مفته . بیست روز پیش هم عینا همین خبر درج شد . با همین عنوان و همین عکس

دیدگاه شما