جمعه 1 فروردین 1399 - 15:29

فوت دومین بیمار کرونایی در کهگیلویه وبویراحمد

سخنگوی ستاد کنترل و پیشگیری از کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از فوت دومین بیمار مبتلا به کرونا در این استان خبر داد.

به گزارش بویرنیوز، سخنگوی ستاد کنترل و پیشگیری از کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از فوت دومین بیمار مبتلا به کرونا در این استان خبر داد.

محمد مهدی بانشی  اظهار داشت: براساس اعلام یافته‌های آزمایشگاهی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دومین بیمار مبتلا به کرونا ویروس در این استان به دلیل داشتن بیماری زمینه‌ای فوت کرد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون تست ۶۱ بیمار کرونایی در استان مثبت بوده است، ابراز کرد: تعدادی بیمار مشکوک به کرونا ویروس نیز در بیمارستان و منزل قرنطینه بوده و منتظر پاسخ آزمایش‌های انجام شده هستیم.

بانشی ضمن درخواست رعایت مسائل بهداشتی و تاکید بر ماندن در خانه از مردم، افزود: مردم باید در روزهای آینده منتظر موارد جدیدی از ابتلا به این ویروس باشند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در حاشیه شهر یاسوج ۱۰ پایگاه سلامت جهت افراد کم بضاعت برای دسترسی بهتر به خدمات بهداشتی و درمانی در نظر گرفته شده است و مبنا در این پایگاه‌ها گروه‌های آسیب‌پذیر در نظر گرفته شده است.

به گزارش بویرنیوز، روز گذشته بود که خبر فوت نخستین بیمار کرونایی استان منتشر شده بود.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=318210
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. کاظم شهروند گفت:

  باتوجه به وضع موجود مسئولین ومتولیان امرراقرنطینه کنیدکه متاسفانه نه توان علمی دارندنه تدبیردارندنه تخصص دارندنه راهکاردارندنه امکانات دارندپس بهتره خودشون رایه جایی که پیدانباشن قرنطینه شون بکنیدتابعدازاین ویروس منحوس

 2. بینام گفت:

  دستمون به جایی نمیرسه کل شهر شده مسافر دیشب پلیس راه اصفهان یاسوج وحشتناک بود وحشتناک

 3. شهروند آزاده گفت:

  ای بنازمت کامنت اول خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ اگه مسولین میتونستند حد اقل کار
  جلو گیری از ورود سیل مسافران کرونایی از سمیرم و شهرضا و اصفهان تا قم و تهران و….. که نتونستند فاجعه نزدیک است گر اینکه جلوی مسافران به بویراحمد گرفته شود

 4. ناشناس گفت:

  در ورودی های مسافرایی که هنوز به این درک و شعور نرسیدن که نباید با جون دیگران بازی کرد رو برگشت بدین تو را به خدا تاوان ندانم کاری یه عده از خدا بی خبر رو چرا ما باید پس بدیم. ما که الان ۲۰ روزه توی خونه موندیم

دیدگاه شما