چهارشنبه 28 اسفند 1398 - 23:38

روایت تاجگردون از افزایش حقوق ها در سال آینده

بویرنیوز، غلامرضا تاجگردون،رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در تازه ترین پست اینستاگرامی اش در خصوص آخرین تغییرات بودجه 99 نوشت:امروز کار بودجه در فرایند بررسی بین شورای نگهبان و مجلس به اتمام رسید و باید بودجه به دولت ابلاغ گردد.

شاید خیلی از صاحبنظران و حتی خود من بدلیل اینکه فرایند قانون اساسی در روال طبیعی بررسی بودجه رعایت نشده باشد ایراد داشته باشیم ولی واقعیت این است اگر می خواستیم با توجه به شرایط کنونی کشور اول سال کشور بودجه مصوب داشته باشد طی فرایند انجام شده الزام آور بود .

فشار کاری در این بلبشوی کرونا زیاد بود ولی انصافا هم شورای نگهبان بسیار متعهدانه تر به بودجه دقت کرد  و برای اولین بار در این سالها فقط با ما حدود ده ساعت جلسه بررسی داشت و هم تلفیق متعهدانه توجه کرد و سعی کردیم حقوق ملت تضییع نشود اگر چه محدودیتها زیاد بود.

مهمترین بخش برای مردم و کارمندان بحث حقوق بود. خیلی ساده اینطور شد. اول به همه پانزده درصد رشد ضریب داده می شود ( بازنشسته و غیر بازنشسته) بعد اونایی که زیر بیست و هشت میلیون ریال حکمشان می شود آنقدر افزایش میابد تا به این عدد برسند حتی اگر صد درصد هم زیاد شود.

بعد افراد بین این عدد تا شش میلیون به شکل تصاعدی نزولی حکمشان بالای پانزده درصد رشد میرود و اونایی هم که بالای شش میلیون هستند هم همان پانزده درصد رشد میکنند. بازنشسته و شاغل. برای فرهنگیان عزیز هم اعتبار گذاشته شد تا رتبه بندی ترمیم شود که کمتر از رشد دیگر سازمانها نشوند. والسلام

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=318177
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  جناب…
  قبلش چه کار مهمی انجام می دادید که گذاشتید شب عید بودجه کشور را ماست مالی کردین .
  مگه قانونا نباید آدر ماه هرسال بودجه به مجلس بیاید ؟؟؟
  حتما انتظار دارید تشکر هم از شماها شود .
  ابتدایی ترین روش بررسی و تصویب بودجه خاله خرزویی را در کشور شما ها انجام دادین . افسوس .

 2. منصوریان گفت:

  درود بر دکتر تاجگردون

 3. سلام گفت:

  جناب اقای تاجگردون این مطلبی را که فرمودی را تا روز اجرا پیش خودمان نگهداری می کنیم. به خصوص مطلب آخر که فرمودی برای فرهنگیان اعتبار گذاشته می شود تا رتبه بندی ترمیم شود

دیدگاه شما