شنبه 24 اسفند 1398 - 19:24

دستور امید بخش دکتر غریب پور به صنایع بزرگ اقتصادی و معدنی کشور

کمک های شرکت های بزرگ اقتصادی زیرمجموعه ایمیدرو و صنایع معدنی به دانشگاه های علوم پزشکی ادامه دارد.

به گزارش بویرنیوز، هفته پیش بود که رئیس هیئت عامل ایمیدرو در دستوری امیدآفرین شرکت های بزرگ اقتصادی این سازمان و صنایع معدنی را به همکاری و همراهی با بخش های درمانی فراخواند.

حالا آنطور که از استان های مختلف به گوش می‌رسد، مجتمع های فولادی و صنایع معدنی در کنار فعالیت های خود ضمن کمک های مالی به ویژه به مناطق محروم، به تولید ماسک و برخی لوازم مورد نیاز پیشگیرانه از کرونا و ارسال آن برای استان ها اقدام می کنند.

از طرفی در کنار این تجهیزات، کمک های مالی به دانشگاه های علوم پزشکی استان ها به دستور غریب پور توسط این صنایع با این تبصره که علاوه بر استان بومی این صنایع بزرگ سایر استان ها به ویژه محرومترها باید برخوردار از کمک ها باشند.

ایمیدرو اکنون با همکاری شرکت‌های بزرگ اقتصادی، معدنی و صنایع معدنی، به کمک وزارت بهداشت برای تامین تجهیزات مورد نیاز مبارزه با ویروس کرونا رفته است.

خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو هفته گذشته در حاشیه جلسه با معاونان این سازمان، در این باره اظهار داشت: ایمیدرو و شرکت ها تابعه از ابتدای شیوع این ویروس، اقدام به تامین و توزیع اقلام مورد نیاز در معادن و صنایع معدنی کرده بود اما اینک پیرو دستور اکید دکتر رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت، این سازمان در گامی جدید، تمامی شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی را برای یاری رسانی به هموطنان گرامی فراخوانده است.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با اعلام اینکه فاز جدیدی از همگرایی ایمیدرو و شرکت های این بخش برای یاری رسانی به هموطنان آغاز شده، ادامه داد: به زودی اقدامات تازه بخش معدن و صنایع معدنی در راستای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی و به منظور مهار ویروس کرونا، اعلام می شود.

غریب پور تصریح کرد: مقرر شده شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی از طریق دانشکده های علوم پزشکی استان ها، علاوه بر استان محل فعالیت، به سایر استان هایی که با کمبود تجهیزات بهداشتی در این زمینه مواجه هستند کمک کنند.

بدون شک این دست همراهی ها با مردم و دستگیری از جامعه در بحرانی ترین شرایط نشان از مردم محوری سازمان و توجه مدیران ارشد آن به دغدغه های مردمی دارد.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=318058
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. Rashednasab گفت:

    جاودانی مرد مهربان، مردم ار، توانمند به امید سلامتی و درخشش بیشتر

  2. farhad گفت:

    خداوند پشت و پناهت

دیدگاه شما