شنبه 24 اسفند 1398 - 9:26

کرونا | دستورات و توصیه های مهم مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد

تمامی مدیران آب و فاضلاب شهری و روستایی، مدیران درآمد مشترکین تاکید شده است جهت کمک به مردم در حفظ سلامت و امنیت روحی و روانی تا اطلاع ثانوی از هرگونه قطع انشعاب آب خودداری شود.

دستور جدی به همکاران

به گزارش بویرنیوز، فیض اله پاسره اظهار داشت: بنا به شرایط خاصی که در آن قرار داریم به تمامی مدیران آب و فاضلاب شهری و روستایی، مدیران درآمد مشترکین تاکید شده است جهت کمک به مردم در حفظ سلامت و امنیت روحی و روانی تا اطلاع ثانوی از هرگونه قطع انشعاب آب خودداری شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان گفت: شرایط لازم برای تامین آب مورد نیاز شهروندان در تمامی نقاط استان در نظر گرفته شده و تیم های اتفاقات و بهره برداری در مناطق شهری و روستایی آماده رفع مشکلات و چالشهای پیش رو خواهند بود.

وی افزود: طی برنامه ریزی صورت گرفته و بنا به شرایط خاصی که در آن قرار داریم به تمامی مدیران آب و فاضلاب شهری و روستایی، مدیران درآمد مشترکین تاکید شده است جهت کمک به مردم در حفظ سلامت و امنیت روحی و روانی تا اطلاع ثانوی از هرگونه قطع  انشعاب آب خودداری شود.

تهیه مواد ضدعفونی در دستور کار است

پاسره گفت: البته خودمان را به تامین آب محدود نکردیم و در این روزها سعی کردیم با ظرفیت هایی که داریم مواد ضدعفونی کننده تهیه و در سطح ادارات استان توزیع کنیم و در شهرستان های استان تا آنجا که امکانات و منابع اجازه داده، سهمی از این محلول های ضدعفونی تولیدی نیز به مردم رسیده است.

توصیه به مردم

پاسره ضمن بیان اینکه نیروهای خدوم آب و فاضلاب تحت هر شرایطی خود را در کنار مردم و همراه آنان می دانند، گفت: انتظار و توصیه ما به مردم رعایت صرفه جویی در آب است.

وی ادامه داد: این روزهای پایان سال اگرچه طبق آداب و رسوم زیبای ما فصل نظافت و خانه تکانی هم هست اما انتظار داریم با توجه به شیوع این بیماری و ضرورت استمرار آب برای مقابله موثر با ویروس کرونا، مردم خانه تکانی های خود را فعلا انجام ندهند تا از شرایط بحرانی کنونی عبور کنیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان گفت: در مدت زمانی که مشغول شست و شوی دست ها هستید آب را ببندید تا از هدر روی این مایع حیاتی جلوگیری شود.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=318040
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما