جمعه 23 اسفند 1398 - 22:28

با پیگیری وزیر نیرو محموله بزرگ کمک های بهداشتی قطر وارد ایران شد

با پیگیری وزیرنیرو ; نخستین محموله کمک‌های بهداشتی دولت قطر وارد تهران شد

🔹نخستین محموله کمک‌های بهداشتی دولت قطر، دقایقی پیش وارد فرودگاه امام خمینی تهران شد.

🔹به‌گزارش بویرنیوز، پس از گفت‌وگوی تلفنی حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران با تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی، امیر قطر و پیگیری‌های دکتر رضا اردکانیان، وزیر نیرو، نخستین محموله کمک‌های بهداشتی این کشور به میزان حدود ۶ تن اقلام بهداشتی و درمانی وارد تهران شده است.

🔹قرار است این اقلام برای توزیع در مراکز بهداشتی و بیمارستانی کشور در اختیار وزارت بهداشت و ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا قرار گیرد.

به گزارش بویرنیوز، بهمن ماه ۹۸ بود که با مصوبه هیئت وزیران، دکتر رضا اردکانیان به عنوان رئیس ایرانی کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و قطر منصوب شد.

پیش از این وزیر نیرو از رایزنی‌های و ارتباطات گسترده با کشورهای روسیه و قطر برای گشایش های اقتصادی و البته جلب همکاری این شرکای مهم برای از میان برداشتن بخشی از مشکلات مردم کشور خبر داده بود، دکتر اردکانیان هفته پیش از پیگیری برای تامین اقلام مورد نیاز بهداشتی کشور توسط برخی کشورها از جمله قطر خبر داد، امری که امروز محقق شد و نخستین محموله بهداشتی دولت قطر با حجم حدود ۶ تن وارد کشور شد.

وزیر نیرو در حالی این موضوعات را پیگیر بود که باید وعده بزرگ بهره برداری از ۳۳ هزار میلیارد تومان پروژه‌ در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران را هم دنبال می کرد که آن وعده نیز با ۲۲۷ پروژه به ارزش ۳۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان فراتر از تعهدات عمل شد.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=318024
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. سعادت حسینی گفت:

    درود برغیرتت

  2. مهدی گفت:

    یکی از وزیران به درد بخور هست دکتر اردکانیان

  3. ناشناس گفت:

    متاسفانه مردم و مسولآن کرونا را جدی نمی گیرند.وضعیت بهداشتی محیط و بهداشت عمومی بسیار ضعیف و پایین هست.این تجهیزات ارسالی در کشور فقط به گروهها و جاهای خاص می رسد.و برای عموم مردم و قشر ضعیف به کار گرفته نمی شود.

دیدگاه شما