جمعه 23 اسفند 1398 - 17:39

اولین بیمار کرونایی از بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت ترخیص شد

وی در خصوص ادامه روند درمان بیمار عنوان کرد: ادامه روند درمان این بیمار را به صورت قرنطینه خانگی و مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک معالج می باشد.

بویرنیوز ؛ اولین بیمار کرونایی با تلاش بی وقفه پزشکان و پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) درمان وترخیص شد.

اولین بیمار کرونایی با همت تیم پزشکی و درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت ترخیص و در جهت ادامه درمان در خانه قرنطینه شد.

دکتر محمد طاهر طیب زادگان در خصوص روند درمان و ترخیص این بیمار گفت: فردی ۳۱ ساله با علائم تب و لرز و تنگی نفس شدید،سرفه های خشک،بی اشتهایی و ضعف جسمی در تاریخ ۱۴ اسفند ماه به بیمارستان مراجعه و بستری شد و روند درمان وی توسط تیم پزشکی و درمانی شروع و پس از ۹ روز بستری،بهبودی وی حاصل شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان تاکید کردند که علاوه بر اقدامات دارویی و پزشکی،حمایت های روانی و عاطفی توسط پزشک و پرسنل بخش داخلی بیمارستان،در بهبودی این بیمار بسیار حائز اهمیت بوده است.

وی در خصوص ادامه روند درمان بیمار عنوان کرد: ادامه روند درمان این بیمار را به صورت قرنطینه خانگی و مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک معالج می باشد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان از مجموعه عوامل بیمارستان،پزشکان و پرسنل درگیر این بیماری تقدیر و تشکر نمود و اذعان کرد: قطعا صبر و استقامت،پایداری و مقاومتٰ ،گذشت و فداکاری در این روزهای سخت هرگز فراموش نخواهد شد و صمیمانه از همه پزشکان و پرسنل خدوم و وفادار بیمارستان امام خمینی(ره) در خصوص درمان بیماران و مواجهه با بیماران کرونایی تقدیر و تشکر می نمایم و انشاالله با همت و تلاش روز افزون با ارائه خدمات مطلوب شما عزیزان، هر روز شاهد لبخند بر لبان بیماران بهبود یافته دیارمان باشیم

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=318021
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما