جمعه 23 اسفند 1398 - 17:19

تخصیص ۲ میلیارد تومان برای مقابله با کرونا با پیگیری منتخب بویراحمد و دنا

۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.

به گزارش بویرنیوز، محمد مهدی بانشی در این باره اظهار داشت: در روزهای گذشته منتخب مردم با هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ملاقاتی داشتند که قول دادند تمهیداتی را در این مورد بیندیشند و امروز ۵ هزار ماسک پارچه‌ای تمام پنبه وارد استان شد و قول محموله‌های دیگری نیز از طرف شرکت تولید کننده داریم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بنا به اظهار ریاست دانشگاه با رایزنی‌های مهدی روشنفکر منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون و همکاری مسئولان ملی و استانی تاکنون یک میلیارد تومان به استان پرداخت شده و مبلغی بیشتر یا همین قدر برای روزهای آینده قول دادند.

بانشی اظهار داشت: این اعتبار برای پیشگیری و مقابله با کرونا و تجهیز ازمایشگاه برای این بیماری و تجهیزات برای بیمارستان جلیل و دیگر اقدامات برای کاهش بیماری و نجات جان مردم هزینه می‌شود.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=318017
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. سادات امامزاده علی گفت:

  درود بر نماینده ی صادق و بی ریا

 2. دکتر گفت:

  دستشون درد نکنه.. به امید سلامتی همه..

 3. حامد گفت:

  سلام حدمت آقای دکتر ببخشید امکان دارد بفرمایید با کدام شرکت یاوزارت خانه مکاتبات انجام داده

 4. سایت وزین بویرنیوز گفت:

  دوران تبلیغات تمام شده. اخلاق رو حداقل رعایت بفرمایید. اینقدر زارعی تلاش کرد و نگفت اینقدر پولل و دستگاه اورد اما نگفت حالا این سایت وزین و محترم اعتبار کرونایی رو که به همه ی استان ها میدن با هماهنگی اقای بانشی به اسم این اقا خبر می زنید. والله تعجب میکنم ترس از خدا ندارین. سایت محترم بویرنیوز ایا اقدامات زارعی مظلوم و محجوب رو شما پوشش دادین. متاسف.

 5. ناشناس گفت:

  بانشی ضعیف ترین فردی بوده که تاکنون در رسانه ملی اومده ودر این ایام که بحث کرونا مطرح بوده به نمایندگی از علوم‌پزشکی
  نتوانسته به سوال خبرنگار پاسخ بده و تو را خدا یه نفر از دانشگاه علوم‌پزشکی بیا تو تلویزیون که سواد داشته باشه و در شان مردم استان صحبت کنه باور کن ایشون خیلی …بی سوادی .صحبت میکنه

 6. پزشک گفت:

  اگه راست میگن مستندش بدن

 7. ناشناس گفت:

  والا هنوز دست از تعصبات انتخاباتی بر نمیدارین بابا عبرت بگیریت دارین منقرض میشین هرکی هر کاری کنه اجرش با امام زمان ‌دستشونم درد نکنه

 8. ب گفت:

  درود.همه وظیفه داریم همکاری تاای بیماری ریشه کن بشه…خدااجرش بده

 9. وحید گفت:

  ازآقای روشنفکر که به فکر مردم هستند تشکر می شود.

دیدگاه شما