دوشنبه 9 مارس 2020 - 19:03

ضد عفونی بیمارستان شهید جلیل یاسوج توسط شرکت های فناور پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد/+فیلم


پهپاد های محلول پاش شرکت صنعت آوران رایان امروز  برای گند زدایی و ضد عفونی کردن بیمارستان شهید جلیل به پرواز درآمدند.

مدیر عامل این شرکت گفت:در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی، امروز با هماهنگی پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد و درخواست بسیج جامعه پزشکان، محیط پیرامونی بیمارستان  شهید جلیل را با استفاده از پهپاد، محلول پاشی و ضد عفونی کردیم.

افشین مردانی ادامه داد:عملیات محلول پاشی در سه سورتی پرواز ده دقیقه ای با موفقیت انجام شد و ورودی های اورژانس، و بیمارستان همچنین بدنه بیمارستان و طبقات منتهی به بخش نگهداری و قرنطینه بیماران کرونایی انجام شد.

وی افزود: علاوه بر سرعت بالا، یکی از مزایای استفاده از پهپاد برای گند زدایی ، امکان انجام ماموریت در ارتفاعات و نقاطی از ساختمان است  که  در حالت عادی دسترسی به آن دشوار است.

در حال حاضر کشورهای چین و کره و جنوبی به عنوان دو قدرت پیشرو جهان در فناوریهای نوین و البته دو کشوری که آمار ابتلا به ویروس و مرگ و میر در آنها به نسبت سایر کشورها بالاست، برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و گند زدایی محیط های آلوده و شهری پهپاد های خود را به پرواز درآورده اند.

پیش از این نیز در استان گلستان برای گند زدایی محیط های آلوده از پهپاد استفاده شده بود.

صنعت آوران رایان از شرکت های موفق مستقر در پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد است که تاکنون در زمینه طراحی و ساخت پهپادهای کشاورزی، سمپاش و غیره عملکرد قابل قبولی داشته است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=317926
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. صداقت گفت:

    دستمریزاد به دکتر هاشمی مدیر محترم پارک علم و فناوری و تیمشان و همچنین شرکت دانش بنیان تولید پهپاد آقایان مهندس مردانی و مهندس اسفندیار فرد امید است دماسنج های محصول شرکتهای دانش بنیان پارک هم به دادمان برسند.

  2. ناشناس گفت:

    سلام متاسفانه علارغم درخواست نیرو ولی کسی پاسخگو نیست وقتی ادم میخواد داوطلبانه بیاد

  3. امیرعباس امیری گفت:

    ممنونم ازشما

دیدگاه شما