شنبه 22 فوریه 2020 - 22:07

توضیحات مسئولان دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص انتشار ویدئویی از شادی انتخاباتی در یاسوج

حسب بررسی انجام شده شخص مورد نظر برای فیلمبرداری جمعیت به بوسیله جرثقیل بالا برده شده است.

بویرنیوز: اطلاعیه مهم دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد(اطلاعیه ۱)

در پی انتشار کلیپ تصویری که حاوی اقدام بسیار زشت عده‌ای در یوم جاری در منطقه سرنجل کل یاسوج که حاوی توهین عملی به احد از کاندیداهای محترم انتخابات و نماینده فعلی مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی می باشد و سبب تشویش اذهان عمومی و اخلال در نظم عمومی گردیده است، معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: که این چنین اقداماتی بسیار زشت و زننده بوده و دستگاه قضایی استان به اشد وجه با عامل و عوامل آن برخورد خواهد نمود.

حسنی افزود: به محض اطلاع از موضوع، رئیس کل محترم دادگستری استان به دادستان محترم مرکز استان و معاونت پیشگیری دستور بررسی موضوع داده و اقدامات منتهی به دستگیری و محاکمه آنها توسط دادستانی محترم مرکز استان در دست اقدام می باشد.

توقع بر این است که افرادی که این اقدام سخیف و زشت مستند به آنها می باشد با حضور در افکار عمومی به صورت عملی انزجار خود را از این اقدام زشت اعلام نمایند.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اظهار کرد: همانگونه که دستورات تأکید ریاست محترم قوه قضائیه در برخورد شدید با مظاهر بی نظمی و ناامنی در جامعه می باشد، دستگاه قضایی استان نیز قطعاً با این عوامل برخورد و در اسرع وقت مردم عزیز شهرستان بویراحمد و دنا را از این اقدامات مطلع خواهد کرد.

اطلاعیه شماره ۲:

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اقدام فردی در ادای کلمات زشت و زننده به نماینده فعلی شهرستان های بویراحمد و دنا اعلام کرد:حسب بررسی انجام شده شخص مورد نظر برای فیلمبرداری جمعیت به بوسیله جرثقیل بالا برده شده است.

وی افزود:شخصی که کلیپ را تهیه کرده و در فضای مجازی منتشر نموده است عباراتی را که تنش زا بوده شخصاً در این کلیپ بیان کرده که موجب تشویش اذهان عمومی گردیده است.

حسنی افزود: این شخص بزودی شناسایی و با وی برخورد خواهد شد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اظهار داشت:رسیدگی ها بررسی ها و اقدامات دستگاه قضایی به شورای تأمین جهت برخورد با این قضیه ی مجرمانه بعد از مشخص شدن واقعیت ،ادامه دارد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=317340
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. همشهری گفت:

  هزاران تأسف از این کار زشت و زننده

  اینها نشان از توهین و فرهنگ کم و لر هراسی می‌باشد

 2. ناشناس گفت:

  واویلا
  ایشالا خدا همه مارا به راه راست هدایت کند

 3. امان گفت:

  واقعا متاسفم.
  راه دیگه ای نبود برای فیلمبرداری از جمعیت.
  که دست به این عمل خطرناک زدن.
  این بماند.
  دقیقا همون موقع این حرفای زشت..
  جای سوال دارد که برنامه ریزی شده است؟

 4. ناشناس گفت:

  زارعی که اینهمه واستون کار کرد این حقش نبود نمک بخورین نمکدون بشکنین

 5. همشهری گفت:

  کار بسیار زشتی کرده و باید نماینده منتخب توضیح دهد

 6. ناشناس گفت:

  حاج زارع بیش از ۷۰ درصد عمر نمایندگی خود را درخدمت به بویراحمد سفلی صرف کرد ولی متاسفانه این حرکت زشت اول مایه بی شرمی تمام و اهانت به همه مردم بویراحمد است و ایا اینگونه ندای وحدت میخواهد عمل کنند انتظار میرود دستگاه قضایی با تمام این افردادهرچه سریعتر برخورد قاطع بعمل آورد. حاج زارع مرد اخلاق مدار و با ادب ترین چهره سیاسی کشور است خدایا حق حاج زارع از ابن ناسپاسی ها بگیر

 7. بویراحمدی متحد گفت:

  این بود وحدت و همدلی؟؟؟این جز تفرقه چه پیامی میتونه برای بویراحمد داشته باشه.جای تاسفه که هنوز احترام به رقیب را نمیدانند.آقای زارعی ببخش که ما نمک نشناسیم حلالمان کن مرد ادب و اخلاق.نشان دادن که از وحدت فقط شعارش را بلد بودن…امیدوارم آقای دکتر روشنفکر نماینده محترم و منتخب مردم پاسخگو باشند.

 8. شهروند گفت:

  این روش تفکر را هیج جامعه ای نمی پسندد خصوصا استان کهکیلویه وبویرامد که پایتخت طبیعت وهر ساله مورد توجه گردشگران زیادی بوده فردی که این فیلمبرداری ناپسند و عیر اخلاقی وتوهین به نماینده محترم کرده از مقامات امنیتی وقضایی باید به جدیت رفتار و بالاترین جرم قانونی در نظر گرفته شود تا درس عبرت برای کسانی شود که حرکت داعشی انجام ندهد واز نگرانی کل مردم غیور و خوشنام بویراحمد کاسته شود

 9. خانم گفت:

  لطفا اگاهی سیاسیتونو ببرین بالا وزود قضاوت نکنید.اون کسی که بالا جرثقیله خود سر رفته اونجا وکسی هم که این فیلمو گرفته قطعا نادانی بوده که اطلاع داشته که چه میکنه وبذر تفرقه انتشار داده وقطعا از عدم اگاهی ما اطلاع داشته.

 10. خسروانی گفت:

  این اقدام صد البته مورد تأیید هیچ کس نیست و قطعا آقای دکتر روشنفکر نیز راضی نبوده و از این اقدام ناراحت هستند، این شخص اقدامش شخصی بوده و ربطی به هیچ جناه و شخص دیگری ندارد و البته که باید برخورد شود. مردم منتظر اقدام دادگاه هستند، آقای حاج زارعی که شخص محترم و صبوری است از هواداران خود بخواهند صبورانه منتظر برخورد قانون باشند، متاسفانه این کلیپ دارد جهانی می‌شود. خواهشمند است از نشر آن خودداری کنید.

دیدگاه شما