سه شنبه 22 بهمن 1398 - 17:51

زارعی در جمع اصلاح طلبان بویراحمد و دنا:قدرت طلب نبودم بلکه نوکر مردم بودم / جواب نقد و تخریب را با بدی ندادم / از هیچ رسانه‌ای شکایت نکردم بر خلاف دیگران

بویرنیوز، جمعی از جمعی از اصلاح طلبان شهرستان‌های بویراحمد و دنا با غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا دیدار کردند.

زارعی در این نشست ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: به برکت نظام اسلامی ایران شاهد پیشرفت‌های زیادی در زمینه‌های مختلف هستیم. هم به لحاظ سیاسی و هم به لحاظ عمرانی و آبادانی ما شاهد پیشرفت‌های خوبی هستیم. خوب یک بحث اقتصادی داریم که در این زمینه مشکلاتی هست. و یقیناً همه باید این موضوع را بیشتر مورد توجه قرار دهیم و بارها هم در صحبت‌های رهبر معظم انقلاب بوده و هست.

وی در ادامه گفت: نظام اسلامی ایران بر اساس آموزه‌های شیعی و سیاسی و ولایت فقیه شکل گرفته است. مشارکت سیاسی، انتخابات، گردش نخبگان، توزیع قدرت شاخص‌هایی است که در نظام مردم سالاری اسلامی می‌گنجد. و الحمدالله به برکت نظام مقدس اسلامی که ثمره خون هزاران انسان پاک هست. شاهد توسعه سیاسی و نقش مردم در سرنوشت خودشان هستیم.

وی گفت: بنده هم معتقدم که باید تمام فعالیت‌ها در مسیر رفاه و آسایش مردم باشد. چه فعالیت‌های سیاسی و چه فعالیت‌های عمرانی، یعنی همواره باید در کارهایمان مردم را مدنظر قرار دهیم. خوب در این 8 سال گذشته هیچ گاه نظرمان را بر کسی تحمیل نکردیم. بنده معتقد به نشاط سیاسی و اینکه جوانان، مردم، نخبگان و دانشگاهیان آزادانه حرف‌شان را بزنیم. در این مدت گذشته هیچ وقت از هیچ رسانه‌ای شکایت نکردم. هیچ نقد و یا انتقاد را با بدی جواب ندادم. من معتقدم به فضای آزاد البته در چارچوب قانون و اسلام.

زارعی گفت: شبانه روز پیگیر کارهای مردم بودم، این را وظیفه خودم می‌دانستم، هیچ وقت بین خودم و مردم فاصله‌ای ایجاد نکردم.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در پایان گفت: بعضی‌ها سیاست را اینگونه تعریف می‌کنند، یعنی قدرت گرایی و قدرت طلبی. اما بنده هیچ وقت قدرت طلب نبودم و خودم را نوکر این مردم می‌دانم.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=316692
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. اصلاحات اصیل گفت:

    درود بر حاج زارع عزیز . یا زهرا

  2. امید گفت:

    درود بر زارع
    یا زهرا

دیدگاه شما