شنبه 12 بهمن 1398 - 16:35

آیا استانداری کهگیلویه و بویراحمد در برخورد با تخلفات انتخاباتی صداقت دارد؟

بیش از ۴۰ فقره تخلفات انتخاباتی در شهرستان ها انجام شد که بیشترین تخلفات در گچساران بوده است، سیاست دادستانی ها ایجاد مشارکت بالا و شور و نشاط در انتخابات بوده است، برخی ‌کاندیدا ها را با ارسال پیامک و همچنین دیدارهای رودررو دعوت به آرامش کردیم و تذکر داده شد.

به گزارش بویرنیوز، این بخشی از سخنان دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تخلفات رخ دادخ انتخاباتی در استان بود و طبق آمار اعلامی بیش از نیمی از تخلفات صورت گرفته تنها در یک شهرستان رخ داده است.

آنچه موضوع را جالب میکند این است که در دو شهرستان گچساران و باشت با هیچ مسئولی برخوردی نشده و اگر هم شده اطلاع رسانی نشده است و این در حالی است که مدیران این شهرستان که تصاویر آنها هم نزد رسانه ها موجود است در میتینگ های انتخاباتی شرکت فعالانه دارند.

امروز در حالی معاون سیاسی استاندار مجددا از نترس بودن خود و استاندار می گوید و از عزل بخشدار مارگون صحبت می کند که تا کنون هیچ اقدام جدی و بازدارنده ای در تخلف دار ترین شهرستان استان انجام نداده اند.

هیچ کس مدافع حمایت از متخلفان نبوده و نیست اما استان کهگیلویه و بویراحمد تنها محدود به شهرستان بویراحمد و دنا نیست، عدالت و انصاف در همین آمار دادگستری حکم می کند برخوردهای بازدارنده و مهم در سایر شهرستان ها نیز انجام شود و به عرض مردم هم برسد و اگر اولویت را به تعداد تخلفات بدهیم باید از گچساران شروع کنیم(که البته درست آن رصد و برخورد با تخلفات به صورت همزمان و موثر در همه شهرستان ها است)

به گزارش بویرنیوز، خوب است استانداری کهگیلویه و بویراحمد به مردم توضیح بدهد اولا آیا به نسبت وقوع جرائم در شهرستان ها برخورد انجام داده است، اگر جواب آری است پس چرا تنها بر روی برکناری یک مدیر در بویراحمد مانور داده می شود؟آیا مخاطبان و مردم فکر نمی کنند بویراحمد و دنا دارای عمده ترین تخلفات است در حالیکه طبق آمار دادگستری اینچنین نیست!

مردم با این دست شعارهای خوش و آب و رنگ مجموعه استانداری مدتی است آشنا هستند!، تنها امید مردم به همان دستگاه قضا و دادگستری است کما اینکه تاکنون هم عادلانه و منطقی در همه شهرستان های استان به جرائم انتخاباتی ورود کرده است و برخوردهای خوب و قاطعانه ای هم انجام داده است.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=316451
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما