شنبه 12 بهمن 1398 - 11:39

قابل توجه نامزدهای انتخابات کهگیلویه و بویراحمد/قرار نیست شق القمر کنید پس وعده دروغ ندهید!

این روزها شاهد نطق های انتخاباتی گرم و پرشور نامزدهای انتخابات کهگیلویه و بویراحمد در مراسمات مختلف هستیم.

به گزارش “بویـرنیـوز”،‌ نامزدهای انتخاباتی حوزه های سه گانه کهگیلویه و بویراحمد آنچنان در سیاه نمایی و عدم وجود عزت و آبرو و اقدام عمرانی در شهرهای استان می گویند که گویی تاکنون نظام تعطیل بوده و هیچ تلاشی برای رفاه مردم انجام نشده است.

همه ما معتقدیم هستیم استان کهگیلویه و بویراحمد با ضعف های زیادی روبرو است، و با قابلیت هایی که دارد حق و جایگاهش این نیست،‌اما بی عزت دانستن شهرستان های مختلف و نادیده گرفتن اقدامات عمرانی و توسعه ای درست و اخلاقی نیست.

اگر مایل به اخلاق هستید خب بهتر و منطقی تر آن است که در کنار ضعف ها از قوت ها و اقدامات خوب هم بگویید.

نقد و تخریب بدون ارائه راهکار ارزشی ندارد، این ضعف بزرگی است، اگر صرفاً از سیاست نقادی را یاد گرفته اید که آن را همه به خوبی می دانند و حتی عادی ترین شهروند هم از شما بهترش را بلد است اما اگر واقعاً خود را شایسته لباس نمایندگی می دانید باید ورای نقادی های تند و تیز برای مردم راهکار بیاورید و از کلی و مبهم گویی بپرهیزید.

از طرفی بعضاً وعده هایی از سوی نامزدها داده می شود که گویی قرار است ظرف 4 سال استان را گلستان کنند، اگر کمی منطق، سیاست و اقتصاد بلد باشید باید بدانید محرومیت های الان حرف 1 سال و 4 سال نیست که شما بتوانید در 4 سال آنرا مرتفع کنید، رنج مدیریتی و اقتصادی در این استان تاریخی است و حل آن هم زمانبر، بهتر است صادقانه به مردم بگویید تمام توان و تلاش را در برداشتن چهره محرومیت میکنید، اینکه وعده اصلاح همه امور را می دهید به دروغ بیشتر شبیه است!

نکته آخر اینکه مردم همیشه بهترین قاضی هستند، آنها حاغظه قوی و خوبی دارند سعی نکنید با فریب و دروغ به دنبال جلب آرای مردم باشید که دیر یا زود هزینه اقدامات نسنجیده تان را خواهید داد.

بویرنیوز، به زودی تحلیل هایی از انتخابات و نمایندگان در حوزه های سه گانه انتخاباتی کهگیلویه و بویراحمد را به مخاطبان فرهیخته و مردم عزیز استان عرضه می کند.

 

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=316442
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما