چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 11:23

وعده تازه رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور به استاندار کهگیلویه و بویراحمد/زخم های بر زمین مانده را درمان کنید سرمایه گذاری پیشکش

وی قول مساعد داد که زمینه حضور سرمایه گذاران در کهگیلویه و بویراحمد را برای توسعه زیرساخت های استان مهیا کند.

به گزارش بویرنیوز، استاندار کهگیلویه و بویراحمد با سالاری؛ رئیس تامین اجتماعی کشور دیدار کرد، آنطور که از این دیدار اطلاعه رسانی شده، وعده هایی برای حضور سرمایه گذاران در استان داده شده است.

در این دیدار بنا بر افزایش و توسعه خدمات تامین اجتماعی به مردم استان شده است و بنا بر اظهارات استانداری، دستوراتی نیز در این خصوص به معاونین این سازمان داده شد.

اما چه اندازه می توان به وعده های سازمان تامین اجتماعی اطمینان داشت؟!

اوایل سال 95 بود که مسئولان تامین اجتماعی خبر از تعیین تکلیف زمین های خیابان فردوسی یاسوج دادند، بنا بر وعده آنها بزرگترین مجتمع تجاری و پارکینگ کهگیلویه و بویراحمد قرار بود در این زمین ها ساخته و در اختیار مردم قرار بگیرد.

آنطور که پیش بینی ها می گفت این پروژه بنا بود ظرف مدت حداکثر 3 سال و نیم ساخته شود اما تنها اقدام مثبت در این زمین ها گود برداری بود.

این مکان پیش از این بعنوان پارکینگ استفاده می شد و کمکی حداقلی به وضع بغرنج نبود پارکینگ در یاسوج می کرد که همان نیز از مردم گرفته شد.

این یکی از وعده های مسئولان تامین اجتماعی به مردم بود که تنها زخم زشت و زننده آن در شهر ماند و حداقل استفاده مردم از این مکان هم از دست رفت.

اگرچه رئیس تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد همیشه توپ را در میدان دیگر دستگاه ها انداخته و هر بار عدم اجرای پروژه را به سازمان و نهاد دیگری نسبت داده اما آنچه روشن است «بی اعتمادی مردم به وعده ها است»!

حالا مردم می گویند همین زخم بزرگ بر پیکره نحیف مرکز استان را درمان کنید دعوت و اعزام سرمایه گذار پیشکش!

بیشتر بخوانید:

داغی که تامین اجتماعی و سازمان اقتصادی کوثر بر چهره یاسوج گذاشتند/ واکنش شهردار(+تصاویر)

احداث مرکز تجاری و خدماتی در یاسوج / ایجاد ۳ هزار اشتغال

آغاز به کار بزرگترین مجتمع تجاری تفریحی کهگیلویه و بویراحمد / یاسوج نگین ایران می شود!

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=316389
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. پرویز الهی گفت:

    سازمان تامین اجتماعی در راستای محرومیت زدایی در استان نسبت به خرید زمین در مرکز شهر یاسوج اقدام نموده و با انعقاد قرار داد با موسسه کوثر به عنوان شریک و سرمایه گذار این زمین را در اختیار شریک قرار داده است. لذا موسسه کوثر نسبت به تعهد خود اقدامی انجام نداده است و علی رغم پیگیری سازمان تامین اجتماعی،استانداری،شهرداری و… پروژه پیشرفت فیزیکی نداشته است.لذا سازمان تامین اجتماعی قصوری در این خصوص نداشته است

  2. شبگرد تنها گفت:

    با سلام
    پیشنهاد می گردد ، قرارداد رو لغو و ضمن وصول خسارات ،گود برداری و‌مجددا با نخاله های ساختمانی که جای دفن ندارند ، پر ، و تا انتخابات تموم نشده ، توسط کاندیداها آسفالت ، و پارکینگ عمومی راه اندازی نمایید ، بزرگترین خدمت به مردم همین هست ، ضمنا واسه بیمه شدگان آن سازمان ، حق پارکینگ و مجانی نمایید ،فقط باید جنبید که بعد انتخابات از آسفالت مجانی خبری نیست که نیست.

دیدگاه شما