دوشنبه 23 دی 1398 - 18:25

اقدام عجیب شرکت پخش فرآورده‌های نفتی به مردم/ماجرای غیب شدن سهمیه سوخت!

♦️پشت‌پرده غیب‌شدن سهمیه‌ها از کارت سوخت چیست؟

به گزارش بویرنیوز، در ادامه اطلاعیه جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی را میخوانید، اقدامی که نه با منطق هماهنگ است و نه محلی از مردم داری و رعایت حال مردم در آن دیده نمی‌شود.

🔹اطلاعیه جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نشان می‌دهد، غیب شدن سهمیه‌ها در واقع عدم اطلاع مردم از پیمانه‌هایی بوده که این شرکت برای سوخت‌گیری در نظر گرفته اما کسی را از آن مطلع نکرده است.

🔹 برای جلوگیری از کم شدن سهمیه ها افراد باید در هنگام سوختگیری مضربی از عدد ۳.۹۹ را انتخاب کنند تا میزان بنزین دریافتی با عدد کسر شده از کارت سوخت برابر باشد.

🔹 به این معنا که به جای دریافت ۴ لیتر بنزین،‌همان عدد ۳.۹۹ را رعایت کنند. و یا به جای آنکه ۸ لیتر بنزین راهی باک خودروی خود کنند،‌عدد ۷.۹۸ لیتر را در نظر بگیرند زیرا اگر این عدد به ۷.۹۹ لیتر برسد، عملا ۳.۹۸ لیتر بنزین از سهمیه آنها کسر خواهد شد.

🔹در موارد دیگر نیز به همین صورت است. به طور مثال،‌ به جای دریافت ۱۲ لیتر بنزین،‌ با مشاهده عدد ۱۱.۹۷ لیتر،‌ سوختگیری را متوقف کنند.

به گزارش بویرنیوز، پیش تر هم خبر کسر از سهمیه به دلیل دیر گذاشتن نازل بنزین توسط مردم گزارش شده بود.

مشخص نیست این اقدام با چه منطقی انجام میشود اما هرچه هست به نظر مردم اقدامی ناشیانه و غیرمنطقی است و عجیب است چرا با آن برخوردی نمی‌شود و اصلاحی صورت نمی گیرد.

 

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=315917
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. شهروند گفت:

  هر دم از این باغ بری میرسد…

 2. ناشناس گفت:

  خدا نابودت کنه روحانی

 3. جواد گفت:

  نرم افزار هوشمند توسط برنامه نویس یعنی عامل انسانی برنامه ریزی میشود زشته خجالت داره مخفیانه چیزی را با بازی اعداد کامپیوتر از جیب مردم برداری مگه مردم بازیچن

 4. ناشناس گفت:

  ما که نفمیدیم چی شد.
  یعنی اگه طبق نمایشگر ۷.۹۹ لیتر بنزین بزنیم علاوه بر این ۷‌.۹۹ مقدار ۳.۹۸ لیتر دیگه هم از سهمیه مون قطع میشه؟؟؟

دیدگاه شما