دوشنبه 11 آذر 1398 - 17:10

جزئیات روز دوم ثبت نام انتخابات مجلس در کهگیلویه و بویراحمد

روز دوم ثبت نام انتخابات مجلس در کهگیلویه و بویراحمد کاملا سرد و بی روح به پایان رسید.

نامزدی که بخاطر مدرک تحصیلی رد شد

” مهدی صادقی مقدم”  استاد دانشگاه علمی کاربردی و با مدرک ارشد کامپیوتر با حضور در فرمانداری گچساران بعنوان سومین کاندیدای حوزه انتخابیه گچساران و باشت در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی حاضر شد اما مسولین ثبت نام  بخاطر نقص در مدارک تحصلی اش از ثبت نام وی برای انتخابات پیش رو ممانعت بعمل آوردند.

دومین نامزد انتخاباتی کهگیلویه هم آمد

سید رضا ریحان نژاد دومین کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با حضور در فرمانداری شهرستان کهگیلویه برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.
ریحان نژاد متولد ۱۳۵۶ دارای مدرک کارشناسی مدیریت و با گرایش سیاسی اصلاح طلب وارد کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ شده است.

چهارمین کاندیدای انتخابات گچساران ثبت نام کرد

خلیفه رشیدی ،فرهنگی بازنشسته و چهارمین نامزد ثبت نام کرده از انتخابات مجلس 98 در حوزه انتخابیه گچساران و باشت است او در گفت و گو با رسانه ها گفت:هدف از حضور در انتخابات خدمت به خلق خدا و مردم مظلوم و محروم شهرستان های گچساران و باشت است، بنده با شعار انتخاباتی خدمت به محرومین و مستضعین پا به عرصه انتخابات گذاشته ام و گرایش سیاسی بنده نیز این است که سرباز ولایت هستم.

آنگونه که اعلام شده  او به نفع سردار خورشیدی انصراف داده است و این در حالی است که سردار خورشیدی هنوز اقدام به ثبت نام ننموده است!

فرمانداری بویراحمد میزبان کسی نبود!

در بویراحمد و دنا اما وضع متفاوت پی رفت در این حوزه انتخابیه امروز کسی برای ثبت نام مراجعه نکرد تا ستاد انتخابات در این شهرستان به نوعی بی رونق ترین روز خود راتاکنون تجربه کرده باشد.

آخرین و تازه ترین اخبار انتخابات کهگیلویه و بویراحمد را در سایت خبری تحلیلی بویرنیوز بخوانید.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=313915
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. گچ گفت:

    سلام خبر مربوط به انصراف آقای رشیدی درست نیست اول مطمئن بشید بعد تیتر بزنید

  2. خلیفه رشیدی گفت:

    مدیر محترم سایت سلام علیکم: لطف فرمایید قسمت اخر مطلب در باره رشیدی، اینجانب بنفع هیچکس کنار نرفتم ان را حذف کنید با تشکر خلیفه رشیدی

  3. ناشناس گفت:

    به کسی که کارشناسی ارش داره استاد نمیگن . استاد شدن شرایط داره حدااقل مدرک دکتری تازه هر دکترایی هم استاد نیست. کارشناسی ارشد دست بالا مربی هست نه استاد.

دیدگاه شما