یکشنبه 10 آذر 1398 - 21:42

روز داغ ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس در کهگیلویه و بویراحمد/از حضور بانو با لباس محلی تا لشکرکشی های خارج از عرف!

اولین روز ثبت نامنامزدهای انتخابات مجلس در استان کهگلویه و بویراحمد با حرارت خاصی شروع شد.

تاجگردون آمد/ نشانی که تاجگردون به رخ رقیبام کشید!

غلامرضا تاجگردون در همان دقایق اولیه آغاز فرایند رسمی انتخابات مجلس یازدهم، وارد حوزه ثبت نام شد و برای حوزه انتخابیه گچساران و باشت نام نویسی کرد.

او در مقابل دوربین خبرنگاران 3 انگشت خود را به نشانه پیروزی قطعی برای سومین بار پیاپی بالا برد و در نشست خبری بعد از ثبت نام به برخی مشکلات اقتصادی روز پرداخت.(از اینجا بخوانید)

فولادی با لباس محلی آمد

زهره فولادی وندا بعنوان اولین بانوی گچسارانی نیز با حضور در فرمانداری گچساران جهت کاندیداتوری در یازهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد تا در روز اول به عنوان دومین نامزد تا فعلا رقیب حتمی نماینده گچساران و باشت باشد.

این بانوی قشقایی با لباس سنتی به محل ثبت نام آمد که در نوع خود جالب بود.

در بویراحمد هم گزینه جدی اصلاح طلبان با همراهان آمد

اردوان ایزدپناه نیز از حوزه بویراحمد و دنا وارد گود انتخابات شد، ” ایزدپناه ” را در روز نامنویسی جمعی از بزرگان شهرستان بویراحمد به همراه برخی دیگر از فعالان اصلاح طلب این حوزه انتخابیه همراهی می کردند.

او در گفت و گو با رسانه ها گفت:” فارغ از نگاه های قومی و قبیله ای، صادقانه برای خدمت به مردم و همراهی با آنان و براساس تجربه و تخصصی که دارم وارد عرصه انتخابات شده ام.”، ” برای استقرار شایسته سالاری، عقلانیت و اندیشه بجای قوم گرایی، منطقه گرایی و منفعت طلبی، تمام تلاش خود را بکار می بندم.”‌

ورود افراد نا آشنا به انتخابات

در همه شهرستان ها البته افرادی هم آمدند که جایی در میان چهره های نام آشنای استان نداشتند.

جمشید صفری یکی از همین افراد بود او با ۶۰ سال سن و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت با حضور در محل نام نویسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد ثبت نام کرد و گفت برای فرار جوانان از بیکاری آمده ام.

عسکر میثاقیان اولین ثبت نامی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کهگیلویه بود. مدرک تحصیلی میثاقیان فوق لیسانس عربی است.

در نهایت امروز در کهگیلویه و بویراحمد 6 نفر برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند که از این تعداد یک زن و 5 مرد نام نویسی کردند.

نکته جالب تبلیغ برخی نامزدها برای ساعت حضورشان در محل ثبت نام بود که موجب شلوغی زیادی شد و البته این قشون کشی ها واکنش معاون سیاسی استاندار را هم در پی داشت ، احد جمالی خطاب به نامزدها گفت: داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از قشون کشی و راه انداختن کاروان خودداری کنند و همچنین ثبت نام را به روز آخر موکول نکنند.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=313838
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. دیر مجال گفت:

  لشکر کشی یعنی همون فامیل بازی .. امیدوارم مردم ما دیکه به درک سیاسی ‌رسیده باشند گرفتار تعصبات بیجای قومی طایفه ای نشوند .‌ فراتر از این استان که بروی نمیگن از کدوم طایفه ای. میگن از کدوم استان هستی .. پس جوری انتخاب کنیم که فردا اول شرمنده خود بعد شرمنده جوانان بی ریا و صادق و زحمت کش این دیار همیشه محروم نشویم

 2. ناشناس گفت:

  هرچه زارع کرد حالا نوبت توست

 3. ناشناس گفت:

  برای خراب کردن مملکت هست بزار یه بار هم نوبت اینا بشه

 4. مطلع گفت:

  شنیده ها حاکی از اتحاد سه کاندید مهم و غافلگیری ویژه همگان خواهد بود
  بمب خبری انتخابات بویراحمد در بهمن منفجر خواهد شد

 5. محمد گفت:

  فقط زارع

 6. ناشناس گفت:

  آخ وه بخت عسکر …..

 7. اصلاحات اصیل گفت:

  فقط حاج زارع

 8. ناشناس گفت:

  زارع دیگه تمام

 9. ناشناس گفت:

  به جز تاجگردون بقیه شناخته شدن نیستن و شانسی ندارن

دیدگاه شما