یکشنبه 24 نوامبر 2019 - 7:14

واریز نوبت سوم «بسته معیشتی» /جاماندگان چه کنند + جزئیات

نوبت سوم «بسته معیشتی» برای ۲۰ میلیون نفر دیگر ساعاتی قبل واریز شد. به این ترتیب طبق آخرین اطلاعیه وزارت رفاه، آن دسته از سرپرست خانوارها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده‌اند اما خود را واجد شرایط می دانند می توانند از ساعت 8 صبح یکشنبه سوم آذرماه درخواست خود را ثبت و شماره ملی خود را به کد دستوری #6369* ارسال کنند. در این صورت ظرف 24 ساعت برای آنها کد رهگیری ارسال می شود.

به گزارش بویرنیوز، نوبت اول برای ۲۰ میلیون نفر در طرح حمایت معیشتی در روز دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه، نوبت دوم برای ۲۰ میلیون دیگر در روز چهارشنبه ۲۹ آبان و نوبت سوم برای 20 میلیون نفر دیگر ساعت 24 شنبه شب (دوم آذرماه) واریز شد.

حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه پیش از این درباره جاماندگان از بسته معیشتی که خود را مستحق دریافت آن می‌دانند، گفته بود که این دسته از افراد تا شنبه صبر کنند و به هیچ دستگاهی مراجعه نکنند و اگر واریزی نداشتند می‌توانند به روش های اعلامی درخواست دهند تا براساس آزمون وسع، درخواستشان بررسی شود؛ لذا شهروندان نگران نباشند.

میرزایی همچنین درباره پیامک‌های ارسالی در خصوص بسته حمایتی هشدار داده و عنوان کرده بود که نه تنها وزارت رفاه بلکه هیچ دستگاه دولتی پیامکی ارسال نمی‌کند لذا هر پیامکی دال بر وضعیت یارانه و بسته حمایتی کلاهبرداری و فیشینگ خواهد بود.

طبق اطلاعیه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی کلیه سرپرست خانوارها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده اند لیکن خود را واجد شرایط می دانند می توانند از ساعت 8 صبح یکشنبه سوم آذرماه درخواست شماره ملی سرپرست خانوار خود را به کد دستوری #6369* ارسال کنند. در این صورت ظرف 24 ساعت برای آنها کد رهگیری ارسال می شود.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=313293
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس گفت:

    از کجا معلوم میشود که واقعا ۶۰ میلیون یارانه دریافت می کنند ؟
    در هر شهری یه تعداد را واریز می کنند …

    به قول ملا همین جا مرکز زمین هست میگی نه بیا ثابت کن

  2. قانون میخ طویله گفت:

    یک روز ملا نصرالدین داشت در بیابان با سنگ بر روی میخ طویله ای می کوبید ..به او گفتند ملا داری چکار می کنی …گفت دارم با این میخ طویله وسط کره زمین را مشخص می کنم .. به او گفتند چطور می توانی ثابت کنی که اینجا وسط کره زمین است …ملا در جوا ب آنها گفت .. شما اگر راست می گویید ثابت کنید که اینجا وسط کره زمین نیست … حالا مسئله مردم و دولت به همین داستان شبیه است ..دولت می گوید که به حساب ۶۰ میلیون نفر کمک معیشت ریخته در حالیکه نریخته است … حالا مردم عزیز چطور این حرف را ثابت کنند خدا می داند…خدا عاقبت همه مردم ایران را به خیر کند

دیدگاه شما