شنبه 23 نوامبر 2019 - 12:23

بیمه مرکزی: کشته‌شدگان حوادث اخیر اگر بیمه باشند، شامل پرداخت دیه می‌شوند / خسارت آسیب‌های تعمدی را نمی‌پردازیم / اسناد و مدارک بانک‌ها بیمه نیستند

رییس کل بیمه مرکزی اظهار داشت: ارزیابی برای میزان خسارت ادامه دارد و هنوز گزارش‌ها نهایی نشده است که قابل اطلاع رسانی باشد.

به گزارش بویرنیوز،  غلامرضا سلیمانی درباره میزان خسارت‌های برآورد شده ناشی از حوادث اخیر از سوی شرکت‌های بیمه اظهار داشت: ارزیابی برای میزان خسارت ادامه دارد و هنوز گزارش‌ها نهایی نشده است که قابل اطلاع رسانی باشد.

وی درباره احتمال آسیب‌های عمدی برای دریافت خسارت از بیمه گفت: معیار و ملاک تشخیص برای پرداخت خسارت گزارش‌های پلیس است اگر پلیس تشخیص دهد که خسارت تعمدی بوده، شرکت بیمه مسئولیتی برای پرداخت خسارت وارد آمده ندارد.

رییس بیمه مرکزی در پاسخ به این سوال که آیا اسناد و مدارک از جمله ضمانت نامه و … آسیب دیده در بانک‌ها که در جریان اغتشاشات دچار حریق شدند، تاکید کرد: اسناد و مدارک تحت پوشش بیمه قرار ندارند.

سلیمانی درباره پرداخت دیه افرادی که در جریان این اعتراضات کشته شده‌اند، اظهار داشت: به هر کشته شده‌ای که تحت پوشش بیمه باشد، شرکت بیمه دیه وی را پرداخت می‌کند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=313261
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما