شنبه 23 نوامبر 2019 - 12:09

اقدام بیسابقه غریب پور در ایمیدرو از زبان وزیر راه

وزیر راه و شهرسازی از آمادگی این وزارتخانه برای تامین زیرساخت های ریلی و جاده ای منتهی به معادن خبر داد. وی همچنین از افزایش بی سابقه تفاهم نامه های منعقد شده بین این وزارتخانه و ایمیدرو خبر داد.

به گزارش بویرنیوز به نقل از شاتا، محمد اسلامی در این نشست که با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد، افزود: وزارت راه و شهرسازی با هدف حمایت از حوزه معادن، آماده تامین زیرساخت های منتهی به معادن است.


وی افزود: در این زمینه امضا تفاهم نامه های متعدد با سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گواه این مدعا است.

وزیر راه و شهرسازی تعداد تفاهم نامه های بین این وزارتخانه و ایمیدرو را طی سال جاری بی سابقه خواند و گفت: طی سال جاری، برابر با کل سال های گذشته با ایمیدرو تفاهم نامه همکاری امضا کردیم و روند همکاری ها ادامه دارد.


تامین زیرساخت ها؛ یکی از ارکان تحقق انقلاب معدنی

در این نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز طی سخنانی اعلام کرد: در بخش معادن و توسعه زیر ساخت های مرتبط، ظرفیت های همکاری بسیاری بین دو طرف وجود دارد که باید بیش از پیش فعال شود.

رحمانی افزود: تحقق اهداف انقلاب معدنی منوط به تامین زیر ساخت های اولیه از جمله راه های مواصلاتی، خطوط ریلی، بنادر مجهز و … است.

وی گفت: در این راستا برنامه های مشترک و جامعی برای توسعه همکاری ها با وزارت راه و شهر سازی داریم که در حال عملیاتی شدن است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=313256
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما