یکشنبه 3 نوامبر 2019 - 16:58

۹ حکم انتصاب در شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد /+اسامی

طی احکامی از سوی حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فتاح محمدی به عنوان مشاور حقوقی استانداری و امید بهادری به عنوان اولین مدیر فروش املاک تملیکی در استان معرفی شدند.

بویرنیوز، فتاح محمدی مشاور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد شد.

به گزارش کبنا نیوز، امروز (یکشنبه12 آبان‌ماه) در شورای اداری طی احکامی از سوی حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فتاح محمدی به عنوان مشاور حقوقی استانداری و امید بهادری به عنوان اولین مدیر فروش املاک تملیکی در استان معرفی شدند.

فتاح محمدی در دوره سید موسی خادمی معاونت سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد را نیز در کارنامه سیاسی خود دارد و پیش از این معاون مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس بود.

همچنین طی احکامی دیگر از سوی استاندار، حکم مجید محنایی به عنوان مشاور پیگیری در امور خاص، امیدعلی پاک‌نژادی به عنوان مشاور فنی استاندار، سید حشمت الله صمیمی دوست به عنوان سرپرست هماهنگی اقتصادی، مجید محمدیان به عنوان امور مالی، سید محمدیوسف کاظمی بیدک به عنوان دفتر سیاسی انتخابات، علی صمدی‌فر به عنوان مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری، سالار حسین پور به عنوان سرپرست صنعت و معدن و امید بهادری به عنوان اولین مدیر فروش املاک تملیکی در استان معرفی و ابلاغ شدند

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=312298
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما