سه‌شنبه 22 اکتبر 2019 - 8:16

ترس از کاندیداتوری موحد در کهگیلویه بزرگ/چند توصیه اخلاقی به مخالفان

گروه سیاسی- این روزها هرچه بیشتر به سمت پایان سال میرویم فضای کهگیلویه و بویراحمد با شدت بیشتری به سمت و سوی انتخابات مجلس پیش میرود.

به گزارش بویـرنیـوز، یکی از شهرستان هایی که شاید حساسیت انتخابات مجلس در آن بیشتر از سایر حوزه ها است، کهگیلویه بزرگ است

زمزمه های حضور حجت الاسلام موحد در نگاه برخی ها در این شهرستان آنچنان سنگین است که هر حربه غیر اخلاقی را هم برای تاخت و تازهای خود، حلال می دانند.

برخی رسانه ها به نقل از فردی، عدم شرکت موحد در انتخابات را مساوی انقلاب پذیری او دانستند و در این مطلب، جوانانی هم که مشتاق حضور موحد هستند را به باد انتقاد گرفته است.

در این خصوص چند نکته قابل تأمل است:

اولاً سخن رهبری مبنی بر جوان گرایی بخش دومی هم داشت، ایشان تأکید کردند مبادا این شعار موجب کنار زدن نیروهای باتجربه و توانمند بشود، کما اینکه در سطح ملی هم میبینیم بسیاری از سیاسیون سن بسیار بالاتری دارند و مشغول کار و خدمت هستند اگر این تفسیر شما را درست بدانیم باید همه آنها را سرکش از ولایت بدانیم در حالیکه چنین نیست، پس این مسأله اصولاً حرف باطلی تنها در راستای تخریب و فشار است.

قطعاً حضور جوانان غنیمت است، اما در هیچکدام از حوزه های انتخابیه استان جوانانی که اینگونه رای آوری و مقبولیت و محبوبیت مردمی داشته باشند نیست، در کهگیلویه بزرگ نیز وضع به همین منوال است، قطعاً اگر جوانی در این حد و قوراه بود و میتوانست نظر مردم را جلب کند حجت بر موحد تمام میشد و حتی قصد حضور در انتخابات را هم نداشت، جالب تر اینکه بدانیم اتفاقاً عمده ترین درخواست ها برای حضور موحد در کهگیلویه از جانب جوانان این منطقه بوده است و فشارهای زیادی برای حضور موحد در انتتخابات آورده اند، چرا که نیک می دانند راه برون رفت از حقارت 12 سال اخیر و عدم بکارگیری و استفاده از ظرفیت جوانان این دیار در استان و مرکز، با آمدن موحد و انتخاب او جبران می شود.

بیشتر بخوانید:

موحد توسط جوانان به حضور در انتخابات دعوت شد/ موحد منتقدانش را به مناظره عمومی دعوت کرد + تصاویر

دعوت جمعی از جوانان حوزه کهگیلویه از موحد برای کاندیداتوری

موحد فردی توانمند، پر انرژی و دارای ارتباطات و لابی گسترده در مرکز است ،حتی در این سالها که نماینده نبوده، بسیار با انرژی و پیگیرتر از سایر نمایندگان حاضر در مجلس پاسخگوی درخواست های مردم بوده است.

به گواه سخنان خود سیاسیون این شهرستان، کهگیلویه بزرگ هیچگاه به اندازه ۱۲ سال اخیر در رنج و واپس گرایی نبوده، علیرغم رشد فرزندان دو شهرستان گچساران و بویراحمد در تراز های ملی، اما کهگیلویه بزرگ با این همه استعداد، عملاً نتوانسته نیروی موثری را حتی در استان رشد دهد.

از طرفی تصمیم گیر نهایی مردم هستند، اینکه جوانان این شهرستان را هم بخاطر اصرارشان برای حضور موحد شماتت کنیم ابداً زیبنده نیست، و توهین به شعور مردم است.

سایه حضور موحد در انتخابات کهگیلویه آنچنان کابوس تلخی برای برخی ها شده  به ویژه آنهایی که نانشان در محرومیت و عقب ماندگی این خطه و فرزندان شایسته آن است، که دست از اخلاق کشیده و به هر حیله ای متوسل می شوند تا او را تخریب کنند، این ترس و اقدامات نسنجیده البته تنها به محکم تر شدن جایگاه موحد در این شهرستان منجر شده و هر روز هم شاهد افزایش تعداد حامیان او در همه مناطق کهگیلویه بزرگ هستیم.

قطعاً نتیجه نهایی را مردم رقم خواهند زد، اگر شایسته باشید منتخب مردم هستید اگر هم رضایت مردم را کسب نکردید که قطعاً بازنده اید.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=311879
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  پس پسرفت ما محقق می شود .
  هرکس روبه جلو می رود ما ولی ما روبه عقب وهمچنان عقب

 2. رضا گفت:

  ما کسی میخواهیم که راه مجلس بلد باشد / ما کسی میخواهیم بتواند از عزت کهگیلویه دفاع کند /ما کسی میخواهیم کهگیلویه به بزرگی گذشته اش برگردانند/ ۱۲ سال کهگیلویه روی کاغذ بزرگ بود اما در عمل روز به روز کوچکتر شد / خوش آمدی سناتور / به امید پیروزی

 3. ناشناس گفت:

  خداوکیلی فقط عبا و عمامه موحد بره تو مجلس ارزش داره تا صدتا مثل عدل و بزرگواری و ….

 4. دم مهد گفت:

  با بازگشت موحد قطعا صلابت به کهگیلویه باز خواهد گشت

 5. لیکک گفت:

  موحد شیر زمینه کهگیلو داغشه نبینه

دیدگاه شما