دوشنبه 30 سپتامبر 2019 - 23:12

پس از حواشی ۲۰۰ لپ‌تاپ حالا هواپیمای اختصاصی وزیر جوان خبرساز شد/+عکس

پس از تعیین تکلیف ۲۰۰ لپ‌تاپ اهدایی، این بار اسنادی پرحاشیه‌تر از موضوع قبلی منتشر شده است.

به گزارش بویرنیوز، روز گذشته خبر استعفای مینا مهرنوش مدیرعامل جوان رایتل در فضای مجازی منتشر شد. او که در شهریور ماه به این سمت منصوب شده بود پس از کش و قوس‌هایی سرانجام از این سمت کناره‌گیری کرد و پس از آن در مصاحبه‌ای از دلایل استعفایش گفت. مهرنوش در بخشی از صحبت‌هایش پس از مصوبه ارائه شده از سوی سازمان تنظیم مقررات برای تأیید حکم مدیرعاملی‌اش به نام آذری جهرمی، وزیر ارتباطات اشاره کرد و نظر او را در تصمیم‌گیری نهایی برای استعفا بی‌تأثیر ندانست. این استعفا فارغ از دلایلش حواشی‌ای را برای وزیر جوان وزارت ارتباطات به همراه داشت، اما تاکنون آذری جهرمی واکنشی به آن نداشته است.

این تنها حاشیه‌ای نیست که این روز‌ها جهرمی و وزارتخانه‌اش با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. چند روز پیش خبر اهداء ۲۰۰ لپ‌تاپ از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نهاد ریاست جمهوری بر سر زبان‌ها افتاد و در فضای مجازی موجی ایجاد کرد. جهرمی در حیاط دولت این موضوع را به‌صراحت تکذیب نکرد و فقط گفت از آن اطلاعی ندارد تا اینکه روز گذشته در پستی در صفحه اینستاگرام خود سند دستور استرداد ۲۰۰ لپ‌تاپ را به اشتراک گذاشت و گفت لپ‌تاپ‌ها به مناطق محروم سیستان و بلوچستان منتقل خواهد شد.

همه این موضوعات دست به دست هم دادند تا کاربران فضای مجازی با هشتگ #حق_الناس که روزی خودِ آذری جهرمی آن را به کار می‌برد، از او مطالبه کنند و بخواهند تا نسبت به اتفاقات و جریانات این روز‌های وزارتخانه متبوعش پاسخ دهد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=310853
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما