دوشنبه 2 سپتامبر 2019 - 10:32

فروش نقدی و نقد و اقساطی خودروهای سایپا ویژه 11 و 12 شهریور (+جزئیات)

گروه خودروسازي سايپا شرايط فروش نقدی و نقد و اقساطی تعدای از خودروهای خود در روزهای 11 و 12 شهریور را اعلام كرد.

طرح فروش ویژه تنظیم بازار محصولات شرکت سایپا ویژه روزهای ۱۱ و ۱۲ شهریورماه اعلام شد.

به گزارش بویرنیوز، شرکت سایپا اعلام کرد: به اطلاع متقاضیان محترم میرساند، شرایط فروش اقساطی محصولات شرکت سایپا روز دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۱ و ۱۲ شهریورماه ساعت ۱۰ صبح به صورت روزانه و صرفا به صورت اینترنتی جاری می باشد.

-محدودیت كد ملی برای ثبت نام وجود دارد (هر كد ملی یك دستگاه). لازم به ذكر است متقاضیان محترم خرید خودرو كه از ابتدای سال ۹۷ نسبت به ثبت نام یك دستگاه خودرو از محصولات گروه سایپا اقدام نموده اند، امكان ثبت نام در این شرایط فراهم نمی باشد.– با توجه به اعمال محدودیت كد ملی، در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت پذیرد بدیهی است در صورت بروز هر گونه اشتباه در ثبت نام ، ضمن ابطال درخواست خرید ، مبلغ دریافتی عودت خواهد گردید.

– ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال امكان پذیر نمی باشد.

– امكان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد .

– بر اساس استقبال مشتریان نوع خودرو ، تعداد فروش و ظرفیت ثبت نام هر خودرو بصورت روزانه در سیستم فروش بارگذاری می گردد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=309609
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. همشهری گفت:

    ا سلام اگر امکان داشته باشه یکی نیست از شرکت سایپا سوال بفرمایئد که شما که به تعهدات خود از سال 97تاکنون عمل نکردیده وخودروی که باید در خرداد 98تحویل می دادین هنوز تحویل نشده این چه سری است که دراید ثبت نام یک ماه انجام می دین این قضیه را کی باید جواب بده از ساین بویرنیوز در خوواست دارم یک نظر سنجی بگذارند ببینم در هیم استان خودمان چند نفر منظر تحویل خودر هستند وخبری هم نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه شما