جمعه 30 آگوست 2019 - 0:10

حمله توهین آمیز عدل هاشمی به تاجگردون/+فیلم

عصر امروز نماینده مردم کهگیلویه در آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان‌های چهارگانه با رسانه‌ها در این خصوص اظهار کرد: زمانی که من در تهران پیگیر اعتبار برای بافت شدم، نوبخت و پور محمدی اعلام کردند 15 میلیارد به شما دادیم و من هم گفتم 15 میلیارد تومان دادند.

به گزارش بویرنیوز، عدل هاشمی پور با بیان اینکه همان آدم‌های مریضی که نمی‌خواستند اسم من باشد، آمدند مصاحبه دادند، تصریح کرد: مدیر کل میراث فرهنگی می‌آید مصاحبه می‌کند که با پیگیری‌های فلانی (تاجگردون) 10 میلیارد تومان به بافت تاریخی شهر دهدشت اختصاص داده شد.

عدل هاشمی پور در ادامه گفت: «تو خیلی بیجا می‌کنی در حوزه من دخالت می‌کنی»! که این سخنان نماینده کهگیلویه مورد تشویق حضار و خبرنگاران قرار گرفت.

وی افزود:هر کسی در هر گوشه‌ای از دنیا مسلمان و غیر مسلمان بتواند در جهت توسعه کهگیلویه بزرگ به من کمک کند،خاک پای او را سرمه چشمم می‌کنم، ولی اجازه هم نمی‌دهم  کسی حرمتم را بشکند و  اگر قرار باشد ابروی من برود می‌خواهم آبرو برای هیچکس نباشد،اجازه نمی‌دهم!

نماینده کهگیلویه بزرگ ادامه داد: حالا خیلی جالب است مدیر کل میراث فرهنگی تماس گرفت و گفت:«آقای هاشمی یه کاری بکن تخصیص را خراب کردن، که من گفتم برو از همان کسی که تشکر کردی تا کار را پیگیری کند!»

هاشمی پور با بیان اینکه متاسفانه اطلاعات بودجه‌ای برخی هم ضعیف است، گفت: تخصیص تا اعتبار دو موضوع جداست، اعتبار می‌گذارند یه وقت می‌بینید 50 درصد تخیصص داده می‌شود،ممکن است  درصد30 اولیه ان ابتدا بیاید ولی به این معنی نیست که کل اعتبار را حذف کرده باشند.

وی با اشاره به اینکه کار و وظیفه خود را انجام می‌دهم افزود: با آقای پور محمدی معاون سازمان مدیریت جلسه گرفتم که گفت نامه بنویس تا تخصیص را بیشتر کنم.
هاشمی پور در پایان مطرح کرد: من کارم را انجام می‌دهم ولی ناراحت شدم که به این عزیز گفتم« انجایی که از دیگران تشکر کردی سخنرانی کردی، بلاد شاپور فقط شده نردبان سیاسی یک عده‌ای برو همونجا تا آنها درستش کنند،ولی کار خودم را انجام می‌دهم و دلسرد نمی‌شوم.»

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=309480
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. کراسکری گفت:

  خیلی ضعیفی عدل خیـــــــــــــــــــــــــــــلی

 2. ناشناس گفت:

  این ادبیات از عدل بعید نیست

 3. براتی گفت:

  همین فرودگاهی که قراره در دهدشت کلنگش زده بشه کی ردیف و اعتبارش را جذب کرده ؟
  در این مورد هم بی جا کرده اون که در حوزه شما دخالت کرده ؟.

 4. محمد گفت:

  اعصاب نجو

 5. ناسناس گفت:

  خدایی مدرکش چنه؟ هر که دونه بگو

 6. علی گفت:

  از کوزه همان برون تراود که در اوست

 7. فرهنگی گفت:

  حرف حساب زدی حاج عدل ….درود بر شما

 8. علی گفت:

  انتظار دارید این آقا بهتر از این صحبت کنه. آخه تویی که فرق کمک و دخالت را نمی دانی . تویی که نمی‌دانی ….

 9. ناشناس گفت:

  هر دم از این باغ گلی می رسد…چماق کم بود اینم بهش اضافه شد..واقعا عفت کلامم خوب چیزیه …یاد شهید همت ها بخیر..

 10. قلي گفت:

  خيلي هم خوب گفتند

 11. ناشناس گفت:

  جای بس تاسف با این ادبایتش.حیف مجلس

 12. میرزایی گفت:

  حافظ
  ای مگس عرضه ی سیمرغ نه جولانگه توست

  اگه مردی مثلش عمران و آبادی کن نه هارت و پورت

دیدگاه شما