شنبه 10 آگوست 2019 - 9:28

دردسری دیگر برای مردم| تنها مرکز فعال MRI کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شد!/+جزئیات

اِم آر آی ( MRI ) کوثر در یاسوج تنها مرکز فعال اِم آر آی در استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می رود.

به گزارش بویرنیوز، مرکز “ام آر آی(MRI)” کوثر یاسوج بعنوان تنها مرکز ارائه دهنده پیشرفته و مجهز خدمات در این بخش به شمار  میرود،این مرکز اما این روزها درگیر چالش های جدی شده، به حدی که به گفته مدیر این مجموعه، ام آر آی کوثر تا تعیین تکلیف قطعی بسته خواهد ماند.

مدیر این مجموعه درمانی به بویرنیوز گفت: مجوز این مرکز ابتدا به نام دانشگاه بود که با شکایت و پیگیری که شد، مجوز به نام ما زده شد.

مدحتی گفت: حالا مجوز داریم، دستگاه های مجهز هم داریم اما پروانه مسئول فنی نداریم و اگر اتفاقی افتاد فردا بگویم بخاطر کار مردم بوده، نه بیمه مسئولیت زیر بارش میرود و نه جای دیگه این مساله را می‌پذیرد.

قابل توجه رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج!

مدیر مرکز “ام آر آی” کوثر  ضمن بیان اینکهصادر نکردن پروانه مسئول فنی تخلفی است که از دیوان عدالت اداری پیگیر خواهیم شد، ادامه داد: در اصل عزم دانشگاه هم بر ادامه فعالیت ما است اما متأسفانه چند نفری هستند شیطنت میکنند و اجازه انجام کار را نمیدهند.

مدحتی گفت: ما نه دنبال تنش هستیم و نه خواهان به زحمت افتادن مردم شریف کهگیلویه و بویراحمد می باشیم اما در صورتیکه بیمه مسئول فنی ما تایید نشود، بعداً در صورت بروز مشکل قطعاً کسی جوابگو نیست.

وی گفت: آنها میگویند مطابق شرایط ما کار کنید، اجاره نیز میخواهند بگیرند، توجیه آنها اینست که میگویند ممکن است تعرفه خصوصی بگیرید، اما این اطمینان و قول را دادیم که با تعرفه دولتی کار کنیم البته به شرط صدور پروانه مسئول فنی مرکز!

سرمایه گذاری سنگین ام آر آی (MRI) کوثر/دردسرآفرینی چند کارشناس برای مردم

مدحتی گفت: سرمایه گذاری سنگین کردم، مجهزترین دستگاه ها را در مرکز داریم، دستگاه های دیگری نیز به زودی در مرکز نصب و راه اندازی میکنیم، خب حق است که تکلیف ما مشخص باشد و محیط کار فراهم باشد.

وی از شیطنت برخی کارشناسان در روند ادامه کار گفت و اظهار داشت: تا تعیین تکلیف شرایط کنونی، مرکز ام آر آی (MRI) کوثر بسته خواهد ماند، تا شخص و نهادی بی طرف بیاید حرف طرفین را بشنوند و هرچه تصمیم شد ما نیز قبول میکنیم.

مدحتی به هزینه های هنگفت مرکز ام آر آی کوثر اشاره کرد و افزود: هزینه و درآمد ما مشخص است، هر کسی میبیند می‌گوید به عقلتان شک میکنیم!، اما ما برای کم کردن هزینه و زحمت مردم آمدیم و به عشق همین مردم با رفع مشکلات موجود همچنان خواهیم ایستاد.

فرش قرمز را نخواستیم، سنگ هایتان را از جلوی پای سرمایه گذار بردارید!

به گزارش بویرنیوز، این مرکز از آنجهت مهم است که بدانیم در دهدشت و گچساران هم دو مرکز «اِم آر آی(MRI)» دولتی بود که مدتی نیز فعال شد اما به دلایلی که هزینه های بالا نیز بخشی از آن بود، تعطیل شدند.

حالا که بخش خصوصی با هزینه هنگفت چنین مرکز مجهزی را ایجاد کرده و مردم استان را بی نیاز از سفر به شهرهای همجوار کرده، به جای حمایت و فراهم کردن شرایط، و پهن کردن فرش قرمز برای این سرمایه گذار!، عجیب است برخی افرد در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اینچنین سد راه خدمت به مردم می‌شوند.

از طرفی در سالی که رونق تولید نام گرفته و تاکید دولت و نظام بر حمایت از جوان و اشتغال بهش خصوصی است، این حرکت ها قطعاً ضدیت با این سیاست های کلان دارد که ضروری است توسط سازمان های نظارتی و رئیس دانشگاه یاسوج که خود از مدعیان جدی خدمت بدون سیاسی کاری به مردم است، برخوردی جدی و بدون اغماض با سنگ اندازان صورت بگیرد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=308246
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  ماشالا مسئولین تا ایتریت مردم اذیت کنید

 2. ک.ر گفت:

  علوم پزشکی یاسوج که خودش عرضه هیچ کاری رو نداره..حالا با بخش خصوصی هم سر جنگ داره…نه بیمارستاناش ن درمانگاهاش نه حتی مطب خصوصیاشون نه در و پیکری نه قانونی نه شان و شخصیتی…خدا ازشون نگذره که تو یاسوج فقط خون مردمش تو شیشه کردن..

 3. شهروند گفت:

  یک سنگ شکن کلیه تو استان و در بیمارستان بهشتی یاسوج است که اصلا اصول علمی و محاسبات و تعهد حرفه ای رعایت نمی شود و صدمات جبران ناپذیری به بیماران وارد میشود ولی متاسفانه نظارت دقیق و تخصصی روی آن انجام نمیشود با اینکه مستقیم زیر نظر خودشون است

 4. ناشناس گفت:

  اقای مدیرکل علوم پزشکی اگه جربزه وجنم داری جلوی زیر میزی متخصصها وجراحهاتو بگیر،وضع بیمارستانهاتو درست کن مدیرهای فرمایشیتو عوض کن ومدیر بیمارستان توانمند بزار ،به وضع جذب نیروهای فرمایشی در بیمارستانهات برس ومخصوصا بیمارستان بی بی حکیمه ی گچساران رو ببین چه ادمهایی رو اوردن به عنوان حراست ،ایا ادم مستحق دیگه ای نیست که فقط فرمایشیها باید بیان ،خودت رو جمع کن ودور وورت رو ببین به فکرمردم باش .

 5. علوم پزشکی گفت:

  خدمت مدیر محترم سایت بویر نیوز و جناب آقای مدحتی مدیر مرکز ام آر آی یاسوج نکاتی را عرض میکنم.
  اولا مراکز ام آر آی گچساران و دهدشت فعال میباشد و نشر اکاذیب مصداق جرم است.
  دوما مصالح دانشگاه و بیت المال قابل معامله نیست.خیانت در امانت و گرفتن سند املاکی که مال دانشگاه است به نام خود با لابی و سوء استفاده از ضعف و خلاء اداری دانشگاه گناه بزرگی است که براحتی قابل بخشش نیست.
  سوما هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره.اگه سودی نداشت اینهمه دنبال توسعه و گرفتن املاک دانشگاه و دولت نبودید.
  چهارما پیگیری تعیین تکلیف این مرکز سیاست کلی دانشگاه است.ارتباطی با افراد ندارد.دوران رانت خواری و واسطه گری گذشته.کمی هم شفاف و سالم قدم بردارید تا مدیون حق این مردم محروم و نیازمند نباشید…
  ناگفته ها بسیار است…..

 6. ناشناس گفت:

  ای برادر اینها هم دنبال منافع خودشون هستند!
  مظلوم نمایی محض!

 7. استاد گفت:

  از نماینده ولی فقیه و امام جمعه کمک بخواهید.

 8. بویراحمدی گفت:

  این مرکز ام آر آی زیر مجموعه بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج بوده و مرکزی به نام ام آر آی کوثر وجود خارجی ندارد و این ضعف نظارت دانشگاه را می رساند .

 9. ناشناس گفت:

  همین یکی خدمات به مردم میدهد هم می خواهند تعطیلش کند بگذارید حداقل مردم کرایه یاسوج شیراز را ندهند حداقل پشت درهای بسته شیراز جا خشک نکنند مسئولین محترم کار راه اندازی کنید به فکر مردم روستا نشین هم باشید

 10. کارمند دانشگاه گفت:

  یزدانپناه رییس ضعیفی است ونمی تواند دانشگاه رااداره کند وتنها برنامه اش تغییر دادن برخی پستها بود والا نمی تواند که برخی مدیران ضعیف اصولگرا راهم عوض کند

 11. پرستار گفت:

  تاجگردون عزیز یزدانپناه برای تو رایی نداره وباحذف نیروهات داره نابودت هم می کنه

 12. ناشناس گفت:

  مدحتی نه به عشق مردم اومده نه برای مردم. تخلف هایی هم که کردین به عشق مردم بود؟ شما فقط به فکر جیب خودت هستی.
  بویرنیوز هم به عنوان خبرگزاری باید حقیقت را روشن کنه نه اینکه هرکی هرچی گفت بزنه. شما حرفهای طرف مقابل رو هم باید بزارید اگه راس میگی
  می دونم کامنتمو نمیزارین ولی حداقل خود کادرتون بخونین یاد بگیرید

دیدگاه شما