سه‌شنبه 16 جولای 2019 - 19:42

دستورات مهم وزیر راه و شهرسازی برای کهگیلویه و بویراحمد

دستور وزیر برای تخصیص اعتبار به جاده های کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بویرنیوز، استاندار کهگیلویه و بویر احمد گفت: رئیس سازمان راهداری به دستور وزیر راه به صورت ویژه مسئول پیگیری مشکلات راه های استان شد.

حسین کلانتری استانداری کهگیلویه و بویراحمد با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی پیرامون مسائل و مشکلات در حوزه راه های استان دیدار و گفتگو کرد.

حسین کلانتری بر اتمام پروژه پاتاوه _دهدشت تا پایان سال جاری تاکید کرد و خواستار تخصیص اعتبار ویژه برای تکمیل این پروژه شد.

استاندار همچنین خواستار کمک و تخصیص اعتبار به پروژه های محورهای یاسوج-شیراز، یاسوج_سمیرم و یاسوج_اقلید شد و گفت: انتظار می رود برای روشنایی محورهای ارتباطی استان، خط کشی، روکش آسفالت، نصب دوربین های سرعت سنج و… نیز اعتباری پیش بینی شود.

وی افزود: می طلبد نسبت به روشنایی و تهویه تونل های محور یاسوج _بابامیدان اعتبار ویژه ای تخصیص یابد.

کلانتری خواستار برقراری پرواز روزانه در فرودگاه یاسوج شد.

نماینده عالی دولت در استان همچنین با اشاره به مشکلات محور یاسوج-سپیدار به چرام و حادثه فوت ۸ عضو یک خانواده، عنوان کرد: رفع اساسی مشکلات این محور نیاز مند تامین اعتبار است.

کلانتری بیان کرد: وزیر راه قول مساعد برای رفع مشکلات حوزه راه های استان و تقویت تعداد پروازهای فرودگاه یاسوج دادند و در همین نشست به صورت تلفنی با چند تن از معاونان خود و چند شرکت هواپیمایی برای رفع مشکلات استان صحبت کردند.

وی افزود: وزیر راه همچنین به رئیس سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای دستور داد که پیشنهادات استان را با جدیت پیگیری و در راستای رفع این مشکلات اقدام کند.

اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز در این دیدار اظهار داشت: برای برقراری پروازهای روزانه در فرودگاه یاسوج و افزایش این پروازها از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم.

وی عنوان کرد: برای اصلاح محور یاسوج_سپیدار به چرام کمک خواهیم کرد و سایر درخواست های استاندار را در بخش های مختلف بررسی و برای تکمیل پروژه ها اعتبار لازم تخصیص می یابد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=305847
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. کریم گفت:

  استاندار تازه آمده ببینیم تعریف کنیم

 2. احمدرضا کرمی گفت:

  جاده آبشار
  سرابتاوه تا یاسوج
  کوچه پس کوچه های سرابتاوه
  تل خسرو رو هم رسیدگی کنن

 3. بویراحمدی گفت:

  درود خدا بر استاندار عزیز امیدوارم تا اخر همینطور در متن باشید و دور از حاشیه و آلت دست نمایندگان مجلس باشید

 4. / گفت:

  درودبراستاندار تازه نفس ومومن

 5. یزدگرد گفت:

  بویر فقط بچسپ و فرودگاه بسا تو یه کاری کردی که فرودگاه پرواز هاش مستمر و روزانه شد

 6. بخش پاتاوه و زیلایی گفت:

  درود براستاندار پیگیر و تلاشگر و دلسوز

 7. پايدار گفت:

  ايشون صادقانه تلاش مي كنند
  نتيجه مهم نيست

دیدگاه شما