سه‌شنبه 16 جولای 2019 - 12:16

دلار وارد کانال ۱۱ هزار تومان شد

قیمت فروش دلار با کاهشی قابل توجه امروز به کف کانال ۱۲ هزار تومان نزدیک شد، اما از پس مدت‌های طولانی نرخ خرید دلار از مردم در کانال یازده هزار تومان قرار گرفت.

به گزارش «بویرنیوز»، هر دلار امروز با ریزشی سیصد تومانی نسبت به دیروز در صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۰ تومان قیمت خورد که این رقم پایین‌ترین محدوده قیمتی از ابتدای سال تا کنون تلقی می‌شود.

نکته مهم اینجاست که قیمت خرید دلار از سوی صرافی‌ها به ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان رسیده است. به این ترتیب از پس مدت‌های طولانی بار دیگر دلار کانال یازده هزار تومانی را به خود دید.

ریزش قیمت دلار در صرافی‌ها سبب شد نرخ خرید دلار از مردم در بازار آزاد نیز با کاهشی قابل توجه مواجه شود. در حال حاضر فرایند خرید دلار از متقاضیان فروش با کندی پیش می‌رود و بسیاری از صرافان و حتی دلالان از خرید دلار امتناع می‌کنند و قیمت‌هایی در محدوده ۱۱ هزار و ۷۰۰ تا ۱۱ هرار و ۸۰۰ تومان را برای خرید پیشنهاد می‌دهند.

هر یورو نیز امروز به قیمت ۱۴ هزار تومان در صرافی‌ها فروخته می‌شود. قیمت خرید یورو از مردم نیز ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=305815
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس گفت:

    اینا هم نقشه است تعدادی از این رده بالاها میارن پایین خرید می کنن فوری می برن بالا می فروشن به ربش فقرا هم میخندن

  2. ناشناس گفت:

    دلار شده ۱۱ هزارتومن. بویر نیوز چه ذوقی کرده. البته یادش رفته که ۳ هزارتومن تحویلش گرفت طی ۶ سال چهاربرابرسشگزده

  3. ث گفت:

    متاسفانه همه اش فریب است دلار کاهش اما کالاها افزایش هفته وماهی دارند دولت بازار رارها کرده کارخانه دار را ازاد گذاشته بخاطر مالیات بیشتر کالاها را کارخانه داران گران می کنند دلالان هم سهیمند قوه قضاییه هم حرف خوب میزند

دیدگاه شما