چهارشنبه 10 جولای 2019 - 10:57

رییس پلیس راهور ناجا: «پراید» و «آردی» نباید در جاده‌ها تردد کنند

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از وضعیت ایمنی برخی خودروهای داخلی شدیدا انتقاد کرد و گفت:‌ برخی خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند.

به گزارش ، بویرنیوزسردار سید کمال هادیانفر در رزمایش گشت‌های نامحسوس پلیس راهور که صبح امروز چهارشنبه در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، گفت: توسعه انضباط ترافیکی یک اصل لازم و اجتناب‌ناپذیر در کشور است و باید به آن توجه لازم بشود.

وی گفت: در حال حاضر بیش از ۴۴ میلیون راننده ، ۳۳ میلیون وسیله نقلیه اعم از موتورسیکلت و خودرو در ۲۱۷ هزار کیلومتر از راه‌ها و بیش از هزار شهر در حال تردد هستند گفت: بر این تعداد دیگر نمی توان با شیوه های قدیمی و سنتی نظار ت کرد و لازم است با استفاده از شیوه های مدرن و نیز تجهیزات جدید و کنترل نامحسوس برای کاهش تخلفات اقدام کنیم.

هادیانفر با تاکید بر اینکه کاهش تلفات و جانباختگان حوادث رانندگی یک اصل مهم و هدف اصلی پلیس راهور است، اظهار کرد:  سایر دستگاه‌ها علاوه بر پلیس نیز باید پای کار آمده و به وظایف خود در این خصوص عمل کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با انتقاد از وضعیت ایمنی برخی خودروها، اظهار کرد: برخی خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند، آردی و پراید نباید در جاده ها تردد کنند و باید خودروسازان ما به سمت تولید خودروهای امن بروند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=305461
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. سجاد گفت:

  پراید بهتر از ماشین ۴۰۵و پارسه ک ماشینش افتاده دست شوتی ها ک هرروز دارن زندگی مردم و فلج میکنن بویژه تو جاده یاسوج اصفهان

 2. سید گفت:

  بحث ایمینی ماشین ها صحیح
  شما به جای اینکار، گشت و نظارت و افزایش تعداد نیروهاتون رو در جادا ها افزایش بدید، ماشین ماشینه، وقتی طرفی روبروت بیاد ناشی باشه یا شوتی و ماشبن مقابل رو از جاده ها خارج کنه فرقی نداره ماشین چی باشه، درسته اگه ماشین ایمن باشه احتمال اسیب سرنشین کمتره، ولی ادم های ناشی تو جاده رو علاوه بر جریمه سنگین، گواهینامه شون رو باطل و سوراخ کنید.. حتی اگه فرد متخلف مامور خودتون باشه اگه راست میگید

 3. ناشناس گفت:

  پول بده ما بنز میخریم سردار

دیدگاه شما