چهارشنبه 10 جولای 2019 - 9:33

داور دیدار برزیل و آرژانتین سکوتش را شکست

بویرنیوز– رودی سامبرانو یک هفته پس از قضاوت جنجالی‌اش در دیدار برزیل و آرژانتین با رسانه‌ها صحبت کرد.

 رودی سامبرانو، داور دیدار برزیل و آرژانتین در مرحله نیمه نهایی کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹ بود. قضاوت بحث برانگیز داور اکوادوری (نادیده گرفتن دو نالتی آشکار برای آرژانتین) و استفاده نکردن از VAR برای صحنه‌های مشکوک باعث شد آرژانتین او را در ناکامی به صعود به فینال مقصر بداند (آلبی سلسته با دو گل از میزبان بازی‌ها شکست خورد). سامبرانو پس از یک هفته سکوتش را شکست و در این رابطه با برنامه رادیویی سوپر K-800 صحبت کرد.

او گفت: در صحنه دوم ضربه آرنج اتفاق نیفتاد و اوتامندی خود را به بازیکن حریف نزدیک کرد. VAR این صحنه را بازبینی و آن را ۵۰-۵۰ عنوان کرد. از من نخواست تا صحنه را بازبینی کنم و آنها آن را خطای پنالتی ندانستند. آنها می‌توانستند به من برای بازبینی هشدار بدهند.

در صحنه نخست که منجر به گل دوم برزیل شد آگوئرو در محوطه جریمه سلسائو در برخورد با دنی آلوس به زمین خورد. سامبرانو اظهار کرد: کاملاً آشکار بود که آگوئرو به آلوس ضربه زد. اگر این صحنه‌ها پنالتی بودند VAR به من هشدار می‌داد. همه چیزهایی که در زمین گفته شده ضبط شده است. VAR با من تماسی نداشت. بازی خیلی خوب تمام شد و هرگز کنترلش از دستم خارج نشد. دروغ است که می‌گویند من با داوران VAR ارتباط داشتم. آرام هستم چون کارم را به بهترین شکل ممکن انجام دادم.

لیونل مسی پس از این بازی به شدت از داوری انتقاد کرد. سامبرانو در این رابطه گفت: هرگز با او مشکلی نداشتم. صحبت‌هایش پس از بازی شگفت زده‌ام کرد اما هر کسی نظری دارد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=305440
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما