شنبه 6 جولای 2019 - 9:57

قالیباف، رئیس بنیاد مستضعفان می‌شود

به گزارش بویرنیوز، روزنامه اعتماد نوشت:شنیده‌های «اعتماد» حکایت از آن دارد که محمدباقر قالیباف بالاخره تیرماه امسال به عنوان رییس بنیاد مستضعفان و جایگزین محمد سعیدی‌کیا انتخاب خواهد شد. ما این خبر را تایید نمی‌کنیم ضمن اینکه اسامی دیگری نیز برای این مسوولیت مطرح است.

به هر روی در صورتی که قالیباف به ریاست بنیاد مستضعفان برسد قطعا برای انتخابات کاندیدا نخواهد شد و ترجیح می‌دهد نقش خود را احتمالا به حزب نزدیک به خود واگذار کرده و کار خود را در بنیاد کلید بزند، در این صورت نگرانی‌هایی در مورد سوءاستفاده‌های احتمالی از قابلیت‌های این بنیاد در راستای فعالیت‌های انتخاباتی به وجود خواهد آمد و البته برنامه‌ریزی بلندمدت قالیباف برای انتخابات 1400 نیز محتمل به نظر می‌رسد.

به هر روی تاکید اطرافیان قالیباف بر کاندیدا نشدن او نشان می‌دهد که احتمالا شنیده‌ها در مورد کوچش به بنیاد درست خواهد بود و در این حال اظهارات دو پهلوی نزدیکانش از جمله پیرهادی نشان می‌دهد که آنها پایان داستان را باز گذاشته‌اند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=305155
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. رضا گفت:

    عجب!!😐

  2. ناشناس گفت:

    ای خدا چه جریانیه که با این همه اختلاسی که به قولن تو شهرداری داشته بیاد بنیاد مستضعفانم بهشت کنه خدا به همه شانس قالیبافها را بده

  3. حسین گفت:

    تو رو به هر که می پرستید ول کنید این پست ها رو.ول کنید قدرت رو.اخه مگه ما جوونا نباید نون بخورم.40 ساله چسبیدید به قدرت.ول کنید.راه رو برای ما جوونا باز کنید

دیدگاه شما